Call of duty black ops nie działa

Witam!

Mam problem otóż gdy chce odpalić call of duty black ops to pisze mi że trwa konfiguracja 1 z 2 po 1 sek znika i pisze że trwa uruchamianie po uruchomieniu widać że gra pracuje w tle ale nie widać nic na ekranie po chwili gra się wyłącza i uruchamia ponownie. Czytałem że to może być problem sterowników ale niedawny były pobierane. Gra na steam, komputer na pewno spełnia wymagania. Jest opcja że podacie mi sterowniki? Karta graficzna AMD Athlon II X4 260X.

 

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w lewym dolnym rogu Swojego posta otwierającego wątek. Dziękuję za uwagę. Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” itp. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

 

Gra oryginalna, robiłeś weryfikację plików na Steam ?

Podaj pełną specyfikację komputera.

 

Gra kupiona na g2a ale czy to cos zmienia? Dało sie aktywować to chyba sprawna. Weryfikacje robiłem 2 razy.

Specyfikacje Procesor - AMD Athlon II X4, Grafika - AMD Sapphire Radeon R7 260X, RAM - 12 GB, Windows - Zakupiony razem z kompem 8.1, to tyle ile pamiętam z głowy.