Call of Duty Black Ops - pierwsza misja

Witam.

Chodzi mi o misję zaraz na początku kiedy mówi, że mieli zabić Castro.

Co mam zrobić gdy wjeżdrza BTR a ja strzelam do ludzi którzy za nim wbiegli,

później Carlos rozwala BTR i pisze mi “Twoje działania dobprowadziły do zabicia członków zespołu” - czy jakoś tak.

Proszę o pomoc robiłem tą misję 8 razy i to samo.

Chodzi Ci o tę misję zaraz po wyjściu z baru ? Czy o tę na Kubie ?

Chodzi mu pewnie o to że jak zabił sobowtóra Castro to jak już ucieka głównym wejściem :smiley:

Jeżeli o to kaman: Ja się schowałem za workami z piaskiem i wychylając się na chwilę strzelałem i chowałem się od razu czekając co się wydarzy i po chwili (takiej trochę dłuższej) było coś w stylu nalotu - a potem uciekałem dalej :stuck_out_tongue:

Albo strzel z RPG do BTR

A ja się podłacze do tematu bo tez mam problem zwiazany z ta misja. A więc gdy uciekam tym glównym wyjsciem po zabiciu Castro to wiadomo tam trzeba utrzymac sie przez chwile i poczekać aż przyjdzie Carlos wraz ze wsparciem no i wlasnie u mnie rozgrywka w tym momencie sie konczy poniewaz wsparcie przychodzi i wrog zostaje wybity ale nic dalej sie nie dzieje nad towarzyszem Wodsem pisze ciagle “Wspieraj” i tyle nic sie nie dzieje tak jakby skrypt sie nie zalaczal co zrobic ?? Ma ktos taki problem ?? Prosze o pomoc

Dzięki już sam doszłem do tego szybko wszystkich pozabijałem jak weszli.

@baska_93

sprawdź czy wszystkich pozabijałeś

No wszystkich co do jednego cały obszar sprawdziłem i nic kilka razy grałem nawet od nowa i nic ;/

Mi gra rusza jak podejdę do Woodsa, on wtedy wychodzi na zewnątrz.

ej jak przejsc misje ona sie nazywa ,zdrajca" jest caly czas ciemno nie wiadomo wogole gdzie mam isc o co w niej chodzi???

Dodane 21.11.2010 (N) 12:50

ej jak przejsc misje ona sie nazywa ,zdrajca" jest caly czas ciemno nie wiadomo wogole gdzie mam isc o co w niej chodzi???

Gra jest od 18 lat i dzieci nie wiedzące jak przejść tą banalną grę nie powinny w to grać.

Ty to pewnie na Weteranie w 30min całą grę przeszedłeś ;] Jak ja kocham takich pyszałków.

Przeszedłem na doświadczonym, ale nie miałem na myśli tu poziomu trudności tylko samo przejście gry, przecież wszystko pisze co trzeba robić, strzałki wskazują więc nie ogarniam jak można nie wiedzieć co robić.

Każdy 18 latek przejdzie grę bez problemu pijąc browara dlatego “łebki” nie powinny w to grać i rozwalają mnie posty, w których te “łebki” pytają jak przejść grę.