Call of Duty Ghosts problem z grafiką

Witam!

Niedawno kupiłem Call of Duty Ghosts i już na początku pojawił się problem tego typu, że po 5-10 min gry nastąpiło zwieszenie i nie dało się nic zrobił poza zamknięciem przez menadżera zadań. Grałem wtedy na ultra. Po kilku razach zmniejszyłem ustawienia na niskie/średnie oraz rozdzielczość z 1920x1080 na 1680x1050 i grałem tak jakiś czas (dodam, że gra chodziła tak samo płynnie jak na ultra). Później coś mnie tknęło żeby jeszcze raz odpalić na ultra i nie wiadomo jak poprzedni problem zniknął lecz pojawił się kolejny. Podczas gry na wyższych ustawieniach pojawiają się błędy graficzne w formie zniekształceń, które pojawiają się po kilku/kilkunastu minutach gry i zazwyczaj “przyczepiają” się do broni, które aktualnie dzierżę w rękach. Czasami są one małe i bardzo dużego problemu nie stwarzają lecz niektóre z nich zasłaniają mi dużą część ekranu i po prostu grać się nie da :confused: Miałem najnowsze sterowniki, które dzisiaj zmieniłem na starsze lecz problem nadal występuje, sprawdziłem na steamie spójność plików gry i nic nie wykazało. Bardzo proszę o pomoc!

Specyfikacja mojego komputera:

System operacyjny Windows 7 64-bit

Procesor Intel Core i5-3330 3.00 Ghz

Karta Graficzna MSI Radeon HD 7850 1 GB

Pamięć RAM 8 GB

Wystarczy poczekać - te błędy graficzne to norma w nowym CoD’ie. Strasznie zrypali optymalizację tej gry.