Call of Duty instaluje sie do jednego fragmentu?

Mam problem chcialbym zainstalowac gre call of duty 2 na vindows home premium ale dojdzie do jednego momentu i stoi,plyta przestaje sie krecic.Moj sprzet to

HP Pavilion

3GB ram

AMD Turior 64X2

nvidia GForce

Prubowalem instalowac na drugim laptopie

acer

1GB ram

Intel celeron 1.86GHz

Intel media accelator

I zainstalowal do konca wszystko poszlo ok gra dziala ale sie zawiesza.(to jasne na tym sprzecie)

Co mam zrobic by sie zainstalowala do konca prosze o pomoc.Dzieki z gory

Spróbuj zrobić obraz płyty i zainstaluj z HDD.

sory ale nie rozumiem?mozesz jasniej??? :smiley:

tobi50 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

tobi50 , zainstaluj program Alcohol 52% -> http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … Alcohol+52%+1.9.7.6221

którym zrobisz obraz płyty, a następnie zamontujesz ten obraz w wirtualnym napędzie (również stworzonym w tym programie).

Otwórz program -> Kreator odczytu -> Dalej -> Start.

Po zrobieniu obrazu płyty wybierz:

Napędy wirtualne -> Liczba wirtualnych napędów - 1

Na dole okna w sekcji “Napędy” pokaże się nowy wirtualny napęd. Będzie on również widoczny w “Moim komputerze”.

Kliknij na nim prawym przyciskiem myszy i wybierz “Zamontuj obraz”, po czym wskażesz plik ze zrobionym wcześniej obrazem płyty.

A ja proponuje UltraISO i Daemon Tools. Chyba łatwiej :slight_smile:

Obraz? A co to niby zmieni?

Spróbuj ręcznie skopiować całą grę na dysk, może napęd ma problemy z czytaniem płyty. Jeśli wszystko się skopiuje, będzie to oznaczać, że przyczyna jest inna.

Na drugim laptopie też jest Vista?

Spróbuj skopiować całą zawartość płyty z Mój Komputer na inną partycję i uruchomić instalkę z dysku.

Tak na pewno nie zadziała :stuck_out_tongue: Obejrzyj płytkę i czy jest porysowana? Ostatnio tak miałem z doomem i pewnie to jest przyczyna. Zrób obraz i moze sie uda.