Call of Duty: Mobile, wsparcie dla pada, kiedy?

Początkowo CoD: Mobile miał wsparcie dla pada, jednak Activision szybko usunęło wsparcie, po przez aktualizację. Jakiś czas temu czytałem, że Activision ponownie umożliwi podłączenie pada do gry.
Gra ktoś w CoD: Mobile i wie może, kiedy to nastąpi?
Sparowałem smartfon z padem od XOne, został wykryty, działa, ale w CoD: Mobile już nie - póki co.

Trzeba użyć zewnętrznego oprogramowania. Niestety grozi za to ban. Wsparcie zostało celowo usunięte i nie ma planów jego wznowienia. Pozostają pady lub kontrolery nakładane na ekran.

No to słabo. Dzięki.

Wczorajsza aktualizacja gry, wprowadziła tryb Zoombie, oraz obsługę pada. W końcu.
@deadinhollywood także myliłeś się, co do obsługi pada.

1 polubienie

No cóż. Miesiąc minął. To i czasy się zmieniły. Takie było wtedy stanowisko.

Czy gracze na padzie i na ekranie dotykowym grają razem?

Nie wiem jak jest na Androidzie. Na oficjalnym emulatorze na pc, tam gdzie gram w coda, nie grają razem.

kolego wiesz może jak zesparować pada z grą? jest do tego jakieś oprogramowanie? do pada ipegi ściągnąłem octopus do mapowania przycisków - program odnajduje COD ale jest inforamcja o blokadzie przez activision :confused:

Nie mam pojęcia, używam oryginalnego pada od XOne, łączyłem się przez Bluetooth i to wystarczyło. Jakiego pada używasz?

IPEGA PG-9076 … może to kwestia mappera, używasz jakiejś appy do tego?

Nie wiem, ale nie używam aplikacji. Po prostu, łącze się przez Bluetooth po włączeniu pada i tyle.

Ok, czyli sprawa banalnie prosta. Dzięki za podpowiedź!