Call of Duty Modern Warfare 2 - nie ma podłogi

Gdy gram w tą grę to czasami nie widać podłogi, kawałków ludzi nie widać najgorsze jest to ze jak do mnie strzelają to ich nie widzę. Również jak zakończę jakąś misje to zacina się komputer i jest czarny ekran i muszę go zrestartować bo nic nie da się zrobić. Ustawienia zmieniałem z najwyższych na średnie i najniższe i tak samo jest.

Mój komputer

Ram 3GB

karta graficzna Asus EAH4350 series

Procesor AMD athlon II X2 245 Processor

Płyta główna NVidia nForce 520LE

Na jakich grasz detalach??, spróbuj zmniejszyć na niższe; zainstaluj nowe sterowniki do karty graficznej

sterowniki są nowe bo je instalowałem a na detalach to gram na Normal

Kiedyś spotkałem się z czymś podobnym, winowajcą był za słaby zasilacz. Podaj markę, model i moc zasilacza.

Nie mogę otworzyć komputera bo mam plomby ale moc na nim tam przy wtyczce pisze tak

AC230V/50Hz/3A

AC230V/50Hz/1A

Jak kupowałeś komputer, to nie miałeś nic o zasilaczu napisane?

nie nie mam nic o zasilaczu na pudełku a kupowałem od firmy Fenix

Dodane 25.06.2010 (Pt) 10:08

To co ktoś wie coś?

Zmniejsz detale może coś da. Ale to pewnie zasilacz jakiś no name… tak zwane “/cenzura/”

zainstaluj najnowsze patche do gry

zainstalowanie łatki nic nie dało

a teraz doszło że taki niebieski ekran się pokazuje po zacięciu gry i tam pisze ze zostało coś wyłączone by zapobiec awarii komputera

I od obudowy pisze tylko to ATX mini 400W może to moc zasilacza?

Tak to jest jak się kupuje shitowe gotowce w sklepach komputerowych…Karta graficzna to porażka, nie daje sobie rady z taką grą. Ta karta nadaje się na gry sprzed minimum 5 lat:D i do filmów. Więc się nie dziw, że taki problem u Ciebie występuje. Zasilacz też pewnie kiepski dali, coś ala Tracer, Logic :stuck_out_tongue: