Call of Duty Modern Warfare 3 - Problem z aspect ratio

Witam wszystkich, zwracam się do was z prośbą o pomoc w sprawie nieproporcjonalnego obrazu w grze Call of duty Modern Warfare 3. Mianowicie, mam ustawione rozdzielczość 1680x1050 i aspect ratio 16:10, a w grze np jak celuje ze snajperki jest jajo a nie koło, albo postacie są “wysokie”, ogólnie mówiąc wszystko jest porozciągane. Ustawiłem w panelu sterowania brak skalowania i wziąłem 16:9 żeby było z pasami, bo myślałem że gra nie jest pisana pod ten aspect ale to samo nadal jest rozciągnięte. Chciałem spróbować co sie stanie jak wezme 4:3 ale gra sie wyłącza. Auto też nic nie daje. Dopiero po ustawieniu rozdzielczości 1600x900 jest proporcjonalnie ale sporo miejsca zabiera czarne tło, więc nieprzyjemnie się gra. Inne gry chodzą dobrze.

Mój monitor to Samsung SyncMaster226bw

Karta grafiki: GIGABYTE Nvidia GeForce GTX570 GV-N570SO-13I

Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły proszę napisać

Tutaj screen:

http://imageshack.us/photo/my-images/85 … 00001.jpg/

W ustawieniach gry musisz zmienić rozdzielczość a nie w panelu sterowania

No w grze mam ustawione. Mogę przesłać screena z ustawieniami

Z tego co słyszałem kiedyś to wina gry która nie wspiera dobrze obrazu 16:10 i dlatego są takie dziwne proporcje że mamy jajo zamiast koła. Może spróbuj 1280x1024 w 4:3 jak sie da? Nie mam innych pomysłów, po prostu pokombinuj różne ustawienie.

Pisałem że dopiero w 1600x900 jest proporcjonalnie tylko że za dużo czarnego tła zostaje, taki “prostokąt w prostąkącie” , bo jak ustawie na rozciąganie to wszystko jest nie wyraźne. Ale powinno się dać ustawić z moją rozdzielczością 1680x1050 w 16:9 z czarnymi pasami tak jak w wiedźminie 2, no ale sie nie da. No ale trudno sie mówi. Jest to tylko zaniedbanie ze strony infinity word, chociaż mw2 wspierało 16:10 ale jest ono stare tak jak mój monitor.