Call Of Duty Modern Warfare 3- problem z ustawieniem grafiki

Witam. Byc może dla wielu problem wydaje się banalny. Jednak sam nie daje rady. Grałem we wszystkie Call of Duty -sam ustawiałem grafike na maksa (nawet po angielsku) i byłem z niej zadowolony. W “Call Of Duty Modern Warfare 3” niestety nie daje rady… Grafika jest nędzna a różne zmiany które przeprowadzam w ustawieniach niewiele dają. Jakoże ostatnio grałem w Battlefield 3 to róznica w grafice jest ogromna.

Do rzeczy, czy ktoś by mi pomógł jak oznaczyć w “options” na “Enabled” czy “Disabled”. “Resolution” mam na monitorze 1680-1050 więc taki ustawiłem. Idźmy dalej w “advanced video” co nalezy jak zaznaczyc po kolei aby grafika poszła na maksa? Parametry kompa mam w podpisie.

config.cfg znajdź i ustaw :

lub “5”

Zapisz.

Znalazłem w config.cfg: seta r_imageQuality “1”

Rozumiem że mam zmienić “1” na “4” lub “5”?

tak > zapisz .I powinno to wyglądać dużo lepiej :wink:

Założenie jest takie,że im więcej “Enabled” “Yes” “High” tym lepiej wszystko powinno wyglądać :smiley:

Zapisałem na “5” i dalej nic.

No tak, wiem o tym że wszystko na High czy Yes. Jednak co dac w opcjach:

Aspect ratio - (do wyboru) : 16:10, 16:9, 4;3, auto

Anti aliasing - (do wyboru) : x2, x4, off

Screen refresh rate - 56, 59, 60, 75

Serio nie ma poprawy ?

Auto - lub 16:10 bo to chyba 1680x1050

x4

Odświeżanie ustaw takie jak na pulpicie (Właściwości ekranu)

i

Sprawdź czy nie zmieniło się na 1 ,jak tak to ustaw powyższe > zapisz > wyjdź i ustaw 4/5 > daj Tylko do odczytu we właściwościach config.cfg.

Dodane poniedziałek, 14 lis 2011, 14:44

Znalezione w necie :

Lub ciekawsze… http://forums.guru3d.com/showpost.php?p … tcount=771 :

Masz racje zmieniło znów na “1”. Dałem “do odczytu”.

Screen refresh rate

Nie wiem za bardzo co tu mam zrobić we właściwościach (mam win 7). W ostatnim Call’u miałem na 60 i tak też dałem.

Zmieniłem wszystkie ustawienia w config. na te co podałeś “seta…” i dałem “do odczytu”.

Ostatniego cytatu z innego forum nie rozumiem więc nic tu nie robiłem.

Grę właczyłem na nowo i róznice są na plus. W zasadzie gdybym nie grał w Battlefield 3 to bym pewno nie zauważył jakości w grafice co do np ostataniego Call’a… Jesli to jest to max graficzne w nowym Call’u to Bf3 bije go na głowe.

ps. Chyba że dalej coś jest nie tak…

Można spróbować ustawić na “0”

Czy to max to ciężko wyczuc ,trzeba znaleść dobry config.cfg .Ale tak niestety jest :wink: MW3 to niestety taki duży mod do MW2 - ten sam silnik itp.

Niestety silnik graficzny w tym Cod’zie jest przestarzały i to bardzo

http://www.gram.pl/news_8AfhH,1_Call_o … ersji.html

Juz wiem co było powodem fatalnej grafy. Spojrzałem na screen z linku którego podałeś i jest brakw ustawieniach opcji …“Image Quality” (!)

ps. Zrobiłem jeszcze tak jak pisałes -> seta r_imageQuality “0” (zmieniłem z “1” najpiew na “5” a następnie na “0”) i chyba wracasz mi “zycie”. Grafa od razu wiele lepsza. Zdaje się że to max :slight_smile: Dziekuje