Call of Duty: Modern Warfare Remastered (2017) - problem z ustawieniem fullscreen

Witam :slightly_smiling_face:. Mam problem z ustawieniem pełnego okna w grze „Call of Duty®: Modern Warfare® Remastered (2017)”. Podczas próby zmiany opcji mój monitor (TV) przechodzi w nieobsługiwany tryb. GPU to RTX3080 połączony przez HDMI 2.1 do TV Samsung QBQ90 144Hz. W innych grach wszystko jest ok, tylko CoD:MWR powoduje problemy. Zauważyłem w pliku config.cfg, że gra ustawia parametry obrazu których nie obsługuje mój TV w trybie Gry. Gdy zmieniam te parametry ręcznie w pliku, to podczas uruchomienia mam czarny ekran. Myślałem też nad wywaleniem niepotrzebnych (nieobsługiwanych) rozdzielczości oraz częstotliwości odświeżania, ale średnio mi się widzi grzebanie w EDID. Bardziej szukam jakiegoś rozwiązania na wywalenie wpisów z listy na Windows, albo modyfikacja sterowników tak żeby gra miała do wyboru tylko jedną słuszną opcje. Jak na złość gra ustawia np. 24Hz… Spotkał się ktoś z takim problemem przy tej grze?