Call of duty muliplayer kody

Witam jak mogę wałczyć cheaty (noclip) na moim serwerze który stawiam na sowim pc?

I dlatego chcesz kody bo nie umiesz grać?,echh bez komentarza :x

Ale noooooob nie chcemy takich na naszym forum :twisted: :twisted: :twisted: Idź mi cheaterze!! :twisted: :twisted:

Złączono Posta : 04.07.2007 (Sro) 19:34

Z takimi ludźmi nikt nie chce grac;/

wpisujesz /devmap (nazwa mapy)

i potem /noclip

Tak tylko najpierw musi miec rcona… czyli w console serwera musisz wpisac

set rconpassword haslo

i gdy wejdziesz na swoj serwer wpisac

/rconpassword haslo

I dopiero wpisac

/rcon devmap nazwa mapy

A potem

/noclip

Co do Dudas bad boy i QUICKSILVER1942 jak nie wiecie o co chodzi to sie nie odzywajcie…

Człowiek wyraźnie napisał , ze nie szuka jakiegos multihacka/wallhacka tylko chce postawić własny server i tam tylko włączyć noclipa …

QUICKSILVER1942 , Dudas bad boy gratulacje, tylko czy ja chcę z kimś grać na cheatach? chcę tylko poskakać po mapkach bo zapisywanie pozycji mi nie wystarcza. To jak 1vs1 na rifle? 8)

PS.

:smiley:

pixel69 , Sieja , syaoranv dzieki. :slight_smile:

…,rozumiem ale skoro chce wszystko widzieć nie prościej iść na spectrum… moim zdaniem on chce pokazać kumplom jaki to on jest ,dobry’’ haha :evil: ,chętnie bym zagrał 1/1 ale mam myszkę zepsutą :frowning: a kasę wydałem na aparat… a masz xfire :twisted: ,boże ludzie i wy jesteście za tym :-x może jeszcze poprosisz o kody na normalnym multi :x i przez takie coś pewnie będzie więcej takich ,próśb’’ :-x

i co to miało być hmmm? wiem o co chodzi a komendy można znaleźć w necie…

Złączono Posta : 04.07.2007 (Sro) 21:55

bo walhax jest głównie po to

Złączono Posta : 04.07.2007 (Sro) 21:59

Widzę że mamy ,zwolenników’'cheterów echhh szkoda słów panowie :x

@QUICKSILVER1942

W serii cod ludzie bardzo często stawiają własne servery żeby tam ćwiczyć na /noclip na przykład jumpy czy rzuty nadami - on nie chce wejść na publiczny server i tam cheatowac , tylko robi to sam dla siebie (…)

syaoranv a moze chce najpierw nauczyc sie ich poslugiwac u siebie a potem wyruszyc na publiczne serwy ?

a gra z cheatami to n/c brak szacunku … i dlugo wymieniac inni gracze męczą sie zdobywają umiejętności żeby choć troche lepiej grac a nagle wchodzi na serwa jakis nOOb z cheatami i psuje gre … jak dla mnie to n/c :x

Oczywiście wyłączę grawitację na czyimś serwerze, grtz. Człowieku ja się pytam jak wyłączyć noclip na swoim serwerze a ty mi tu że ja chcę wh i to zapewne włączyć kodami na czyimś serwie?. @QUICKSILVER1942 oczywiście zagrałbyś ale myszka sie zepsuła… to kiedy gramy 1vs1 na rifle?

Niby jak włączę kod na czyimś serwerze nie mając admina? 0_O

Google: wh+aimbot+cod to też jak bym potrzebował ale nie potrzebuję.

Jeszcze raz: Pytam się jak wałczyć noclip na swoim serwerze nie gdzie ściągnąć wh.

Ile ty masz lat? Opuściłeś kiedyś serwer neo?

Niech każdy kto pisał w tym temacie napisze szczerze czy kiedykolwiek grał w jakąkolwiek część z serii cod ? Ja od roku gram w cod2 a wy chyba nie macie pojęcia o co autorowi tematu chodzi a piszecie bezmyślne posty . On to robi dla treningu . Na żadnym serverze nie można włączyć cheatów bez odpowiedniej komendy w konsoli a do niej trzeba miec rcon(tych typu /god , /noclip) . Jak do końca na sprawie się nie znacie to nie piszcie (…) w tym temacie .

I juz widac kto teraz gra w CoD’a - dzieci. Nie wiedza o co chodzi, a pisza i jeszcze sie kluca :smiley: szkoda mi ich :stuck_out_tongue:

Myślę , że autor tematu uzyskał stosowną odpowiedź do pytania które zadał tutaj więc dajmy już sobie spokój z osądami innych :?

oczywiście dzieci :o a ty masz 60 co i nie zdziwię sie jeśli masz 14 :?

ATG mówiłem ze zagrałbym ale mam myche zepsutą i się pytam jakie jest twoje xfire?

nie mam xfire’a pisz na pm tutaj na forum.

Sorry ze odswiezam ten temat ale mam jeszcze 1 pytanie. Jak postawie swoj wlasny serwer (przez cod2 / uruchom nowy serwer) to skad ja mam wiedziec jakie jest haslo na rcona…? To jest gdzies zapisane w jakims cfg czy jak…

Złączono Posta : 25.07.2007 (Sro) 16:15

??

Złączono Posta : 25.07.2007 (Sro) 16:16

??

Złączono Posta : 25.07.2007 (Sro) 16:29

nikt nie wie? ;>