Call Of Duty restart kompa

Witam otoz mam taki problem gralem w call of duty 1 przez jakies pol roku i nie resetowal mi sie komp…az tu nagle wchodze na server i reset kompa…a w innych grach typu quake 4 half life 2 ladnie chodzi…i nie resetuje sie komp czego to wina moze byc ??

Jaki masz sprzęt ?

AMD Athlon 1700+

Radeon 9550

512 Ram …ale gry typu half life quake 4 mi smigaja…

Próbowałeś przeinstalować grę ?

tak…moze to byc ze gra jest “fake” ??

Fake czyli przegrywana lub ściągana z internetu?

Fake czyli gra zepsuta…moze mi sie komp resetowac przez to ze mam gre zryta?

Zgłoś się do pomocy technicznej :wink:

ale od czego moze byc ten reset kompa ?

“fake” lol idz zajrzyj do slownika co to jest lepiej.Skoro przez pol roku grales i bylo wszystko ok to czemu by nagle mialabyc zryta?

wejdz w panel sterowania>system>zakladka zaawansowane>uruchamianie i odzyskiwanie>kilknij ustawienia>odznacz automatycznie uruchom ponownie.Bo tak to przyczyn moze byc od hu**

zrobilem tak…i co to jest i w czym to pomoze i do czego to jest? ?

Abbadom mi tez to znajomy radził i nie pomogło :(.

Dokładnie taką samą sytuacje mam jak Ty, i nie poradzilem se z nią, nawet perzeinstalowywałem COD’a i tez sie restartował komp, po jakich 5min grania na obojetnie jakim servie :/, a okolo roku gralem bez problemów… na max detalach itd…

Microsoft Update KB917422

Wywalić.

Nie dęde robił nowego tematu. Ja mam podobny problem, gram w coda z rok i ostatnio coś mi szwankuje, z tydzien temu zaczoł mi sie restartować pokazywała sie jakaś niebieka konsola i koniec, format dysku pomógł :), ale znow mam inny problem jakoś dziwnie zaczoł mi sie przycinać (miało to miejsce równiez przed formatem) zamiast dzwięków były tzaski, nawet na low detale tak jest :frowning:

ale gdzie to jest…jak to wywalic…i co da wywalenie tego ii jakie sa skutki uboczne wywalenia tego :lol:

możne zmiana sterowników by pomogła.