Call of Duty widescreen - problem z ustawieniem

Witajcie, Naszła mnie ochota by zagrać w pierwszą część tej gry, jednak mam mały problem z ustawieniem rozdzielczości panoramicznej. Edytuję plik config.cfg zgodnie z poradami

For a 16:9 Aspect Ratio Resolution:


seta cg_fov "96.4183" (Changes FOV from default of 80.)

seta r_mode "-1" (Allows custom resolutions to work.)

seta r_customheight "720" (Enter your own "Y Axis" resolution.)

seta r_customwidth "1280" (Enter your own "X Axis" resolution.)

seta com_introplayed "1" (Skips the Activision and Infinity Ward intros. Otherwise, you'll hear sound only.)

Jednak przy próbie włączenia wywala mi error:

video card cannot set mode 1280x720 because GL_MAX_TEXTURE_SIZE is only 1024

Wie ktoś jak temu zaradzić? Nigdzie nie widzę możliwości edycji tego parametru.

Próbowałeś ustawić seta r_customwidth " 1024" ??

Daruj sobie proszę takie idiotyczne wypowiedzi.

Nie, nie próbowałem, bo niby po co, skoro potrzebuję ustawić wyższe parametry?

Ogólnie zauważyłem, że gra nie przestawia rozdzielczości nawet zmienianej w menu, cały czas działa w 1024x768, chyba muszę poszukać jakiegoś patcha.

Przecież komunikat wyraźnie mówi o tym że twoja karta nie wspiera tekstur w rozmiarze większym niż 1024x1024.

http://delphigl.de/glcapsviewer/statist … XTURE_SIZE

Nawet stary szmelc od intela obsługuje większe tekstury.

Jeżeli masz nową kartę to problem może wynikać z niekompatybilnych sterowników, wtedy możesz spróbować innej wersji, ale nie ma żadnej gwarancji że to rozwiąże problem.

Dlatego też proszę, korzystając z przycisku zmien.gif

W przeciwnym razie, temat trafi do kosza.

Karta to obecnie Radeon HD4650 - nie jest to wysokich lotów karta, ale z niejedną grą sobie radzi :wink: I już grałem na niej w tą grę, fakt faktem na innych sterownikach i być może to jest problem. Założyłem temat, bo nie jestem pewien czy coś źle robię - jak się wraca do gry po kilku latach można nie pamiętać, czy trzeba zrobić coś jeszcze by to poustawiać.