Call of duty world at war i geforce 6200

może ktoś z forumowiczów pomoże : mam tą grę (polska wersja oryginał) , zainstalowałem . odpaliła no i tu problem - dookoła strzelanka , a moje ruchy jak u żółwia . nawet obraz nie skacze , ale wszystko leci jak w zwolnionym tempie…jest szansa by to przyspieszyć , zmienić jakieś parametry w kompie lub coś innego ??? no żeby normalnie można było grać . przy call of duty 2 i chodziło mi wszystko o.k. z góry dziękuję za pomoc .

GeForce 6200 to jest śmieć. Nie nadaje się do gier, a już tym bardziej do takich. Możesz ew. zainstalować najnowsze sterowniki lub podkręcić ją w RivaTuner, ale to jest zbyt ryzykowne w tym przypadku…

no wiem ta grafika trochę załamuje , ale może jest szansa , żeby chociaż trochę pograć… z tym podkręceniem to czytałem - to ryzykowne .

możesz zmniejszyć detale i rozdzielczość do tych najmniejszych ale nie wiem czy CI to pomoże przy tej grze. Ja ze swoim GF 7300 na 640x480 ciężko miałem z graniem

No tak zrobiłem , ale do tego ściągnąłem sterownik ze strony nvidia 190.62 . w kompie dałem przyspieszenie karty o 2 w lewo . trochę też poprzestawiałem ekran w chodząc w dxdiag . dodam że ta karta to geforce 6200 agp (256). a teraz odkrycie : gra odpaliła :slight_smile: nie ma zacinki , może tylko czasem lekko zwalnia . no ale grać można . w sumie to mam jeszcze do forumowiczów pytanie czy mogę podkręcić trochę memory oraz clock w tej karcie i do jakiej wartości żeby nie padła ???

czy podkręcać ją w riva tuner czy przez narzędzie nvidia tools ???

Dodane 02.10.2009 (Pt) 10:47

zainstalowałem 190.62 , pewno nie uwierzysz ale odpaliła…trochę pozmieniałem w ekranie ,przysp.sprzętowym i w samej grze . można grać , ale myśl o podkręceniu tej karty . chodzi mi o wartości memory i clock . do ilu mogę bezpiecznie podkręcić ??? i czy zrobić to w riva tuner czy w nvidia tools ??? moja karta to geforce 6200 agp (256) z góry dzięki za info

w opcjach programu to podkręcania(ja normalnie w opcjach grafiki miałem odblokowane podkręcanie) powinno być do wyboru optymalne podkręcenie i komputer sam powinien wybrać jak najlepiej dla grafiki. ale nie wiem, który program tak ma

w nvidia tools sam ustawiasz , ale możesz wpisać dowolne wartości ,sam nie wiem co ??? riva tuner nie odpalalem jeszcze . wiem , karta nie jest rewelacja , ale nie chcę jej uwalić .

Podkręcasz w RivaTuner, podnosisz rdzeń o 5MHz, save - restart komputera. Robisz testy w 3DMarku 03 i tak do póki 3DMark nie zacznie wyświetlać artefaktów. Wynik końcowy cofasz o 10MHz i robisz długi test 3D Markiem. To samo z pamięcią, tylko podnosisz o 10MHz. Pamiętaj o kontrolowaniu temperatur!

wiem odnawiam temat ale mam pytanie jak zrobić żeby chodził płynnie na GF 6200 mam EVGA GeFroce 6200 512 MB