Call of Duty: World at War - pierwsze wrażenia

Witam. Ostatnio zainstalowałem sobie na komputerze grę Call of Duty: World at War. Moim zdaniem gra jest fajna tzn. ma całkiem dobrą oprawę graficzną oraz stosunkowo niskie wymagania. Jedyne co twórcy zepsuli to sam system gry. Jest on nieciekawy i trudny podczas grania. Moim zdaniem bronie strzelają strasznie wolno choć wszystko idzie płynnie. Np. w MoH Airborne grało się o wiele lepiej niż CoD5. Ale to tylko moja opinia :). Co do Kampanii to misje są bardzo fajne. Scenariusz jest znakomicie wykonany. Oprócz tej jednej wykrytej przeze mnie wady to gra jest rewelacyjna :). Szczerze polecam i zachęcam do własnej wypowiedzi na temat tej gry :slight_smile:

Cóż ja jeszcze nie widziałem tego u mnie w MM, ale jak tylko się pojawi to fundusze mam odłożone na zakup owego produktu. Ze screenów wnioskuje, że grafika niewiele się zmieniła odnośnie 4, ale cieszy oko. Co do wolnego strzelania to się wypowiedzieć nie mogę, ale dziwny to dla mnie argument.

Ja za bardzo nie przepadam za CoD (no może oprócz CoD2). Jestem raczej fanem MoH (szczególnie Airborne :slight_smile: ) oraz Vietconga (najlepsza strzelanka w jaką kiedykolwiek grałem).

:arrow: http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;gra,33,579 … ng5oLzk%3D

Pozdrawiam :slight_smile:

Przeszedłem Wordla at War Singleplayer na poziomie normalnym w 4 godziny.

Grafika jest ladna ale gra nie zrobila na mnie takiego wrazenia jak cod4, niczym nie zaskakuje, jestn nudna…