Call of Duty World at War zacina się na dobrym sprzęcie

(Kudan) #1

Zainstalowalem COD'a World at War na PC i nowym laptopie. Pomimo teorytycznie gorszego sprzetu na PC nie tnie on sie tak jak na laptopie. Dlaczego?

Specyfikajci PC nie bede pisal bo to i tak zbedne. Podobne problemy aczkolwiek nie tak duże miałem z Mafia II i niewielkie z Sniper: Ghost Warrior.

Laptop: ASUS K72J Series:

CPU: Intel Core i5-430M, 2.26-2.53 GHz Turbo

VGA: ATI Mobility Radeon HD5145; VRAM: 1GB

HDD: 320GB + 320GB

Memory: 4GB

(Pbk24) #2

Z tym dobrym sprzętem to bym nie przesadzał.

i5-430M to co prawda czterordzeniowy procek ale niezbyt szybki na 4 rdzenie. Za to karta graficzna to totalna porażka. To jest jakaś low-endowa grafika. Zapewne dałeś się nabrać na wielkość pamięci ram tej karty... aż 1 GB. I to jest efekt.

Seria Radeon 5000 co prawda obsługuje DX 11 ale nic z tego nie wynika. Twoja karta graficzna jest słabiutka. Gbyby był to Radeon HD 56xx czy HD 57xx (o 58xx nie wspomnę bo drogi) to nie miałbyś najmniejszych problemów.

(Kudan) #3

tak czy siak nie odpowiedziales na moje pytanie. Jakos na zwyklym Core Duo 1,66ghz i karcie graficznej znacznie slabszej od tej ktora mam Call of Duty MW2 (nowsza gra i teorytycznie wyzsze wymagania) chodzi bez zarzutow,a na sprzecie opisanym ponizej COD World at War (starsza, gorsze wymagania) sie tnie. Czy istnieje inny powód ?

(Newton) #4

Nie istnieje inny powód, poza tym podanym przez użytkownika Borg.

(X Zdzislawx) #5

Podaj jaką grafię masz na PC to zobaczymy czy słabsza.