Call of Duty World at War zacina się na dobrym sprzęcie

Zainstalowalem COD’a World at War na PC i nowym laptopie. Pomimo teorytycznie gorszego sprzetu na PC nie tnie on sie tak jak na laptopie. Dlaczego?

Specyfikajci PC nie bede pisal bo to i tak zbedne. Podobne problemy aczkolwiek nie tak duże miałem z Mafia II i niewielkie z Sniper: Ghost Warrior.

Laptop: ASUS K72J Series:

CPU: Intel Core i5-430M, 2.26-2.53 GHz Turbo

VGA: ATI Mobility Radeon HD5145; VRAM: 1GB

HDD: 320GB + 320GB

Memory: 4GB

OS: Windows 7 premium (64)

Z tym dobrym sprzętem to bym nie przesadzał.

i5-430M to co prawda czterordzeniowy procek ale niezbyt szybki na 4 rdzenie. Za to karta graficzna to totalna porażka. To jest jakaś low-endowa grafika. Zapewne dałeś się nabrać na wielkość pamięci ram tej karty… aż 1 GB. I to jest efekt.

Seria Radeon 5000 co prawda obsługuje DX 11 ale nic z tego nie wynika. Twoja karta graficzna jest słabiutka. Gbyby był to Radeon HD 56xx czy HD 57xx (o 58xx nie wspomnę bo drogi) to nie miałbyś najmniejszych problemów.

tak czy siak nie odpowiedziales na moje pytanie. Jakos na zwyklym Core Duo 1,66ghz i karcie graficznej znacznie slabszej od tej ktora mam Call of Duty MW2 (nowsza gra i teorytycznie wyzsze wymagania) chodzi bez zarzutow,a na sprzecie opisanym ponizej COD World at War (starsza, gorsze wymagania) sie tnie. Czy istnieje inny powód ?

Nie istnieje inny powód, poza tym podanym przez użytkownika Borg.

Podaj jaką grafię masz na PC to zobaczymy czy słabsza.