Call of Duty: WWII: Szary ekran

Witam. Mam problem mianowicie wszystko było w porządku grę zainstalowałem przeszedłem dwie misje wszystko elegancko śmigało bez zarzutu. odpalam grę w piątek a tutaj taki problem, gdy wchodzę na kampanię nie widzę mapy tylko nazwy państw i szary ekran, filmik bez problemu do misji wchodzi po czym pokazuje szary obraz. Jedyne co widać i słychać to oprawa dźwiękowa i wskaźniki(poziom życia, punkty docelowe, kierunki)zamiast widoku np. okopów, współtowarzyszy broni,drzew itp. jak już wyżej wspominałem szary obraz. Sterowniki aktualne nawet zrezygnowałem z Windows 10 i wróciłem do 8.1 bo stwierdziłem, że to wina ostatniej aktualizacji systemu. Dodatkowo odinstalowałem sterowniki graficzne po tym incydencie i próbowałem zainstalować od nowa niestety bez skutku sterowniki AMD nie chciały się zainstalować ponownie skończyło się na zwisie systemu i przymusowym OneKey Recovery ponieważ system po załadowaniu po paru minutach zawieszał się bez możliwości jakiejkolwiek reakcji. Po powrocie do Windows 8.1 i zainstalowaniu wszystkich aktualnych sterowników problem z grą niestety pozostał.

Problem rozwiązany, poradziłem sobie ponownym uaktualnieniem do Windows 10 i aktualizacją sterowników grafiki do najnowszych stabilnych wersji. Podejrzewam, że to wina aktualizacji systemu.