Call of Duty5-Problem

Mam problem z uruchomieniem tej gry,a mianowicie po odpaleniu gry ekran robi się czarny i nic się dalej nie dzieje… :frowning: :frowning: :frowning:

najnowsze sterowniki do karty graficznej zainstalowane?

najnowszy directx zainstalowany?

podaj konfigurację komputera (karta graficzna, zasilacz, ilość ramu, procesor)

gra oryginalna?

OT kosmos jak by powiedział pewien MODERATOR :lol: napisz jaki masz sprzęt-i czy Twoja karta obsługuje pixel Shrader 3.0 bo bez tego nici z grania.

Grafika:radeon x1800gto,1,5gb ramu,procesor Athlon 3000+

Spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki ati catalyst i directx.

ATI Catalyst:

http://ati.amd.com/support/driver.html

Microsoft DirectX 9.0c:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … ributable+

adr22 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Call of Duty - World at War od samego początku sprawiała problemy. Najczęściej problemy z uruchomieniem gry można rozwiązać w taki sposób:

  1. Zainstaluj grę

  2. Skopiuj sobie w inne miejsce cały folder C:\program files\activision\call of duty world at war

  3. Odinstaluj grę

  4. Przywróć folder “Call of Duty World at War” do C:\program files\activision

  5. Dla wygody utwórz sobie na pulpicie skrót do pliku C:\program files\activision\call of duty world at war\CoDWaW.exe

Nazwy folderów mogą się różnić od rzeczywistych, bo już dawno nie grałem w call of duty i nie chciało mi się instalować tylko po to żeby opisać to. Także miałem problem z uruchomieniem tej gry i wykonanie tego zabiegu pozwoliło mi na uruchomienie jej.

Ciekawe te gry-czasami działają bez problemu,a czasami zaskakują :o Ja COD5 nie miałem problemów,ale miałem dziwne przypadki z innymi grami:

NFSMW-grałem potem po formacie-standardowo wszystkie stery,direx najnowszy-a ta gra’’ mówi ''stary direx :lol: który jest z tamtego już roku a gra z 95 chyba-śmiechu warte-sporo się nakombinowałem , dopiero direx z gry RS Vegas przypasował.

Gra fable z początku działała-potem już tylko na koncie gościa,admina nie-czemu? nie wiem.

Były też inne dziwne przypadki-czasami przeszkadzają kodeki,czasami coś innego.

To chyba normalne, gra się długo ładuje (podobnie z misjami) poczekaj parę minut.