Call Of Juarez - gra się wyłącza

Witam moim już kolejnym problemem jest gra Call Of Juarez. Jest to oczywiście oryginał. Pożyczyłem sobie tą gierkę od kolegi zainstalowałem wszystko, ładnie, pięknie. Włączyłem ustawiłem wszystko na najwyższe detale (mój komputer poniżej) i włączyłem rozgrywkę. Gra chodziła normalnie bez przycięcia, ale po kilku minutach się wyłączyła. Normalnie wyszła do Windowsa bez żadnego komunikatu (no chyba że byłby to raport o błędach, ale mam go całkowicie wyłączonego). Poszedłem więc do kolegi włączyliśmy grę i u niego wszystko działa ładnie pięknie, a ma gorszego koma ode mnie. Powiedziałem żeby odinstalował grę i jeszcze raz zainstalował, może to od płyty, ale nie zainstalował ponownie i nic nie wychodziło. Nie wiem od czego to jest, inne gry tak nie robią.

Oto moja konfiguracja komputera:

A próbowałeś reinstal + czyszczenie rejestru?

Też mi sie wydaje, że to by pomogło. Miałem podobny problem jak Ty z NFS: Carbon i musiałem na nowo zainstalować Windowsa. Jakieś syfy siedziały w rejestrze.

A jak mogę wyczyścić rejestr?

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1125&CCleaner+2.09.600.

Zakładka rejestr.

Dzięki, a on przeczyści mi cały rejestr czy na jakiej zasadzie działa?

CCleaner usunie błędne lub niepotrzebne pliki rejestru, np. pozostałości po odinstalowanych grach i programach.

Dzięki, gra działa.