Call of Juarez Więzy Krwi wyłącza się

Po pierwszym filmiku na początku , gra wychodzi sama do pulpitu. mam win 7 i najnowsze stery.

Być może masz nie dobrą karte graficzną, konkretniej za słabą wersje Pixel Shader. Poza tym nie masz gwarancji, że będzie działać na W7

Garent-Lipe , chyba widzisz w podpisie że ma HD 4850 jakby miał np PS 2.0 a gra potrzebuje PS 3.0 to nawet gra by się nie uruchomiła nawet filmik. :smiley:

gregggx , grę masz z legalnego źródła??

oryginał

Wybacz, nie zwróciłem uwagi :oops:

Nie rozumiem pytania :] W dzisiejszych czasach pirackie “wersje” gry chodzą równie dobrze jak oryginały, a czasami lepiej, ponieważ cracki często pozbawiają je jakichś idiotycznych zabezpieczeń i np. gra działa bez płyty dodatkowo.

Nie żebym zachęcał do piracenia, po prostu pytanie kogoś o oryginał nie ma chyba większego sensu, bo naprawdę teraz to piraci cuda z grami robią. Zdaje się, że przykładowo z nowym GTA z piraconą wersją było mniej problemów z uruchomieniem - podobno były jakieś zabezpieczenia, które piraci złamali już pierwszego dnia i z problemem zostali tylko uczciwi gracze :smiley: Ale to podobno, bo sam ani nie piraciłem GTA ani w ogóle nie grałem :]

m4rciniak , ma sens, bo np. wina może leżeć po stronie zabezpieczeń tak jak napisałeś, źle napisany crack lub coś podobnego…

Piraci złamią prawie wszystkie zabezpieczenia. Jeżeli to specjaliści to nie ma mocnych żeby coś nie działało. Może być najwyżej za słaby komp, ale jak widzę na kompie grega, powinno chodzić spokojnie. Jest pełno grup crackerskich np. razor1911. I ci z razora, crackują gry i wrzucają na neta, jeszcze przed premierą na świecie. I wszystko działa. Nie wiem po co zadawać takie pytania w stylu: Czy gra jest oryginalna, To pirat czy oryginał itp.

Wojtek321: jak przeczytasz regulamin forum, to się dowiesz dlaczego.

Niestety mam ten sam problem, z tą samą gorą co kolega. Posiadam Radeon HD4850 z najnowszymi sterami ATI Catalyst 9.6.

3 sekundy po rozpoczęci się wstawki gra wyskakuje do windowsa a ja mam Viste.

PaPuX :ja myślą że to wina leży po stronie sterowników, musimy poczekać na nowsze jeżeli to coś wogle pomoże

Też mam taką nadzieje gdyż chętnie pograłbym tą grę. Może ktoś znajdzie na to lekrstwo.

Jest pewne rozwiązanie które działa u większości którzy mają ten problem.

Otóż należy wejść w panel sterowania>>dźwięk.

Wybrać głośniki (urządzenie odtwarzające) i ustawić jedną z opcji próbkowania:

24bitowe,48000Hz (jakość studyjna)

lub

16bitowe,48000Hz (jakość DVD)

Każde inne ustawienie próbkowania może powodować wyłączanie się gry lub jej zawieszenie.

PaPuX: miałem podobny problem własnie z dzwiękiem w cod 5-waw i musialem zmienić jakość, ale mialem wtedy audigy se a teraz titanium i niema tego problemu

nie próbowałem tego sposobu

edit : po zmiane na 24bit,48000Hz wszystko działa elegancko na max :slight_smile:

Odpowiedni ludzie w techlandzie zostali już poinformowani o tym bugu dźwiękowym i najprawdopodobniej patsh do tej gry naprawi wszystkie problemy.

To ze nie chdzi pod windows 7 to wiem bo sam mam. To nie jest wina sterowników bo mam najnowsze, mojego sprzetu tez : c2q q6600 , GF9800gt , 3gb ram… To jest wina systemu. Nawet w trybie zgodnosci nie działa… Jedyna rada to XP :wink: dobrze ze mam 2 systemy :smiley: juz nawet prubowałem sie wychytrzyc i przeniesc savy z win XP do Win 7 ale tez nic nie dało wogole sie nie dało zaczac gry na tamtym profilu z win XP.

Gra działa pod Win7, gdyż mam ten system na laptopie (Windows7 RC). Jednak strasznie przycina, gdyż sprzęt ma słabe parametry. Zaś nie chce mi działać na stacjonarnym. Przy wyborze misji następuje zawieszenie systemu.