Cały czarny ekran nic nie mogę włączyć

elo mam taki problem z systemem

a więc zaczeło się tak

włączyłem piosękę na YT ale nie działał głos potem próbowałem podgłosić ale nic no to mysle na kompie wyciszone ale jak próbowałem wejść żeby włączyć głos to pisało że nie ma jakiś sterowników

no i mam rocketdock no i jak najade myszką do góry to on się wysówa i nie chcący go zresetowałem

ale teraz jest cały czarny ekran i nic nie da włączyć

udało mi się włączyć przeglądarke dałem [alt] + [ctrl] + [del] i jakoś uruchomiłem ale czabyło ją zainstalować od nowa jak próbowalem coś innego włączyć to też czabyło instalować ale nic więcej nie włączałem

na mój komputer nie da wejść ani nic żaden panel sterowania nic nawet menu start się nie włączy jedyne co włączyłem to menadżer plików i jakoś się dało

najlepiej jak byście mi powiedzieli jak się dostać teraz do mojego komputeru potem sobie poradze dam żeby sprawdzało błędy i będzie bo ostatnio miałem podobnie ale dało się włączyć menu start i potem mój komputer

a i jeszcze jedno czały czas błędy wyskakują wgrał bym od nowa system ale nie mam płytki

za pomoc wielkie thx

Menedzer zadan (CTRL + ALT + DEL) -> Plik -> Nowe zadanie (Uruchom) -> tutaj wpisujesz “explorer.exe” -> Enter

Dalo rade?:wink:

Pozdrawiam.

no właśnie nie wyskoczyło kilka błędów i nic ;/

Dodane 18.12.2010 (So) 11:09

próbowałem sprawdzić błędy za pomocą cmd ale nic

jest może komenda która powoduje że system się sprawdza przy włączaniu?