Camstudio nie nagrywa dźwięku

Witam,

Chciałem sobie nagrać filmik z gry, jednak program, którym to robię - CamStudio 2.0 nie wiem czemu nie nagrywa dźwięku. Kiedyś robiłem to samo tym własnie programem i wszystko było w porządku. Teraz, gdy próbuję zaznaczyć opcję “Record audio from speakers” wyskakuje mi błąd “WaveoutGetSelectControl() failed”. Opcja co prawda i tak zostaje zaznaczona, ale dźwięk się nie nagrywa. Co można z tym zrobić?

Do filmów z gier użyj jakiegoś innego programu bo ten nie jest już rozwijany i mogą być problemy.

http://www.hotfix.pl/nagrywanie-filmow-z-gier-lista-programow-a150.htm

Zdecydowanie polecam BlueBerry FlashBack - zdecydowanie najlepszy do nagrywania pulpitu. Korzysta z własnego formatu plików .fbr. Pliki mają zdecydowanie mniejszy rozmiar niż w innych formatach, a jak zajdzie potrzeba przesłać komuś filmik, to można go wyeksportować do innego formatu.

Dzięki, ten BB FlashBack to świetny program i nagrywa mi dźwięk. Tylko jeszcze taki malutki problem mam - podczas odtwarzania nagranych filmików słychać takie drobne “trzaskanie”. Nie wiecie czym może być to spowodowane?

Nie znam tego programu , ale może w ustawieniach tego programu masz zaznaczone żeby nagrywał dźwięki wewnętrzne i zewnętrzne i może te zewnętrzne powodują te ‘‘trzaski’’.

Nie, program nagrywa tylko dźwięki wewnętrzne. Nawet sprawdzałem i po ściszeniu dźwięków w opcjach trzeszczenia nie nagrywa (jak zresztą każdego innego głosu).