Camtasia Studio 8 problem z renderowaniem

Witam. Robię shoty na platformę YouTube i mam niestety jeden problem. Nagrywam sobie interesującą mnie rzecz, obrabiam ją a następnie zapisuję w Camtasia w jakości 720p. Wchodzę na Youtube, dodaję wideo lecz po dodaniu jakość jaką można wybrać oglądając moje wideo to 360p. Wie ktoś o co chodzi ? Jest to coś z youtube czy z camtasią ?

Sprawdź sobie:

https://support.google.com/youtube/answer/71674?hl=pl

No ok rozumiem, że z początku może być niska jakość lecz mam jakieś wideo z przed tygodnia i również jest tylko do wyboru maksymalnie 360p w jakości

Masz jeszcze ten film na dysku (ten już zrobiony przez Camtasię)? Jak tak to kliknij na niego PPM > Właściwości > Szczegóły i tam powinna być wyświetlona rozdzielczość. O, coś takiego:

image

Jeżeli film jest w zamierzonej rozdzielczości, to problem z YT, a jak nie, to Camtasia źle renderuje.

Tu masz rozdzielczości:

image

Mam coś takiego:
Szerokość klatki: 780
Wysokość klatki: 444
Szybkość danych 560kb/s
Całkowita szybkość: 690kb/s
Szybkość klatek: 24 na sekundę

Ciekawa ta rozdzielczość. Nigdy nie widziałem czegoś podobnego… to chyba 440p, ale nie jestem pewien. Powiem tak. Camtasia złe renderuje, a YouTube nie widzi tej rozdzielczości, wiec wrzuca go w 360p max. Spróbuj inny film wyrenderować i zobacz jaka tam jest rozdzielczość. Czy zamierzona, czy jakaś wymyślona.