Canon i250 nie drukuje na kolorowo

Witam :slight_smile:

Mam problem z drukarką Canon i250. Ogólnie jestem z niej bardzo zadowolony; jest ekonomiczna i wydajna jak na te klase drukarek, ale przez rok czasu nie drukowałem w kolorze i okazało się, że po napełnieniu kolorowego kadridża drukarka nadal nie drukuje na kolorowo. Przeczyściłem kadridż płynem do czyszczenia dyszy drukującej i po przyłożeniu do niej papierowego ręcznika sprawdziłem, ze nie jest zatkany, a na papierze podczas wydruku w kolorze nie ma żadnych śladów tuszu kolorowego :? Nie wiem co jest grane… Bardzo Proszę o pomoc…

Pozdrawiam

A zobacz w sterowniku,programie drukarki,może masz ustawienie druku w kolorze czarno białym.

A zobacz jak drukarka ma test bezpośrednio z jej panelu sterowania jak drukuje,czy jest kolor.

poprostu zasechł

włóż go[tak gdzieś do połowy] do dociepłej wody , aż puści kolor

na 99% padł żółty kolor ,

Ps. możesz zacząć zbierać na nowy kadridż

miałem tą drukarke (dokladnie canona i350) i także przestała drukować akurat w momencie gdy skończyła sie na nią gwarancja jak zanioslem do serwisu to okazało się że konieczna jest wymiana głowicy drukujacej ktorej wartość przekroczyłaby cene drukarki

teraz mam HP i jestem zadowolony :slight_smile:

też mam tę drukarkę i jestem zadowolony

kup nowy tusz kolorowy (nieoryginalny ok 20zł) i sprawdź, jeżeli wcześniej podane porady nie zadziałały…

Złączono Posta : 04.04.2007 (Sro) 14:25

mam też drugiego starego kompa i jak lepiej zrobić:

ten co mam teraz przełożyć do starego i kupić do nowego kompa Segate

czy

ten co mam teraz sprzedać i kupić do nowego Segate a do starego jakiś 40-60GB (więcej nie potrzeba)