Canon MG5350 problem przy instalacji

Witajcie

Proszę o pomoc.

Zakupiłem drukarkę Canon Pixma MG5350.

Chciałem przejść do instalacji drukarki na kompie - włożyłem płytkę dołączoną do zakupionej przezemnie drukarki, odpaliło się okno z menedżerem instalacji.

Klikam “dalej” wtedy pojawia się na jakieś 3 sekundy kopiowanie i instalowanie przewodnika instalacji po czym otwiera się okno “przewodnik instalacji” i… okno to jest całkowicie puste w środku (po prostu białe tło - nic w nim nie ma). Jestem załamany próbowałem restartować kompa, ręcznie z płytki odpalać menadżera instalacji i za każdym razem dochodzę do tego pustego okna w którym nic nie ma… ma ktoś pomysł czemu tak jest i co zrobić mogę zeby to w ogóle mi się zainstalowało ?

z góry dzięki za podpowiedzi

Zaglądnij na stronę producenta

http://www.canon.pl/Support/Consumer_Products/products/Fax__Multifunctionals/InkJet/PIXMA_MG_series/PIXMA_MG5350.aspx?type=download&page=1

Ściągnij sterownik wraz z oprogramowaniem do odpowiedniego systemu który posiadasz i uruchom instalkę… powinno pomóc :slight_smile:

pozdrawiam

Dzięki za odp byłem na stronie Canona i myślałem żeby ściągnąc sterownik. Tylko ze w tym kreatorze który niechce mi się instalować jest wytłumaczone krok po kroku jak zainstalować drukarkę w wi-fi itd… boje się że jak sciągnę ze strony canona same oprogramowanie to sobie potem nie poradzę aby z wi-fi ja zsynchronizować… ale CZEMU wyświetla się to białe okno ? w sumie nurtuje mnie to niesamowicie… jakiś bląd mojego WIN ? mam win 7 64bit home.

Poradzisz na pewno, ściągnij całkowity pakiet instalacji i sprawdź, kreator też powinien być.

Pozdrawiam

mobilmobil ,

Zacząłeś poprawnie - coś się popsuło z prawym Altem ? :?

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy swoich postach.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Agaton zgodnie z Twoją prośbą post zedytowany - mam nadzieję, że jesteś usatysfakcjonowany :slight_smile:

Odnośnie mojego problemu przy instalacji urządzenia wielofunkcyjnego Canon PIXMA MG5350 poradziłem sobie w następujący sposób - postawiłem od nowa Windowsa na komputerze. Po tym zabiegu instalacja poszła aż miło.

Kolega, który wyżej podpowiadał żeby ściągnąć ze strony Canona sterowniki i zainstalować je (omijając instalację z płyty dostarczonej z drukarką ) miał dobre intencję natomiast jak się wejdzie w powyższy link do sterowników na stronie Canona to tego tyle tam jest, że nie wiadomo co ściągnąć, a przecież nie będę ściągał i instalował 20 sterowników :slight_smile: Tym bardziej, że nie jestem jakimś mega informatykiem.

Dla ludzi, którzy będą mieli podobny problem co ja napiszę co usłyszałem od znajomego (niestety już po fakcie jak postawiłem od nowa windowsa) jakie rozwiązanie podobno by pomogło:

Włożyć płytę do komputera, otworzyć mój komputer i wejść na płytę, znaleźć plik setup.exe, kliknąć na niego prawym przyciskiem, po rozwinięciu menu kliknąć otwórz jako administrator. Twierdzi, że to by pomogło - może komuś pomoże.

Pozdrawiam