"Canon Pixma iP4500"-jakie tusze zamienne?

Witam kupiłem używaną drukarkę Canon Pixma iP4500

Ja jako osoba która posiada ubogą wiedzę na temat drukarek kupiłem na allegro takie tanie zamienne

http://allegro.pl/show_item.php?item=2909271756

uuu niestety się przejechałem po włożeniu ich wydrukowałem 1 stronę na kolorowo wyszło ładnie następnie gdy chciałem coś na czarno jakieś literki wyszła 1 strona pusta;/

potem były literki ale wyblakłe;/. Pogrzebałem w opcjach i dałem czyszczenie i test dysz było ciut lepiej ale potem ponownie kiepsko drukowało więc znalazłem w internecie filmik jak dysze,głowice oczyścić.

Po wyczyszczeniu 1 strona po wydrukowaniu na kolorowo wyszła ładnie ale następne fatalnie kiepsko na różowo tylko i takie smugi paski poziome;/

Po szperaniu w necie itp doszedłem do wniosku ze wina tuszy dysze zatyka przy 1 drukowaniu prawdopodobnie są za gęste.

Błagam pomóżcie posiadacie jakieś tusze żeby nie zatykało dysz a drukowało? zależy mi na kolorowym chciałem nadruki robić na płytach dvd.

Oryginalne Canon strasznie drogie

Dvdmax93 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.