Canon Pixma PM450 - Problem z zaciętym papierem

Mam drukarkę Canon Pixma MP450. Wsadziłem kartkę i zacząłem druk (test dysz) lecz kartka krzywo weszła i się zacięła, Psiało aby poprawić i nacisnąć OK, tak zrobiłem ale znowu źle wciągnęło lecz błąd się nie pojawił i zaczęło drukować bez papieru, kliknąłem anuluj i teraz się to pojawiło. Ustawiłem papier, klikam OK i żadnej reakcji. Wyłączyłem ją i włączyłem i od razu pokazuje się ten błąd, Po wyłączeniu od zasilania, z listwy dzieje się to samo. Nie można nic zrobić, nic nacisnąć bo pisze że papier jest źle. Po naciśnięciu OK z drukarki nie wydobywa się żaden dźwięk. Po prostu żadnej reakcji. Przed chwilą z podajnika wyjąłem jakiś stary kawałem papieru który powodował że kartki krzywo były wciągane ale teraz już nie wiem dlaczego tak się dzieje.

POMOŻE KTOŚ ??

Jeżeli posiadasz instrukcję sprawdź czy po takiej awarii nie trzeba przeprowadzić jakiegoś resetu drukarki aby przywrócić prawidłowe działanie. Ja poszukam w instrukcji od mojej ale mam Pixmę-MP520. Nie wiem czy są podobne. Jeżeli coś się doczytam odezwę się. Pozdrawiam.

Heh trochę wstyd ale w środku drukarki (nie w podajniku) tylko tam koło tuszy zaciął się jakiś maluteńki okruszek tekturki. Dosłownie 3x3mm i takie coś powodowało że się nic nie dało zrobić… Ehh Klapa…

Tam zdaje się przebiega prowadzenie głowic więc musiało tak się skończyć. Gratuluję i pozdrawiam.