Capslock + shift

Witam.

Mam taki oto problem :

Grając w grę, zawsze rozmawiam z koleżkami z drużyny na team-speaku, klawisz mowy na ts mam ustawiony pod CAPSLOCK i w grze pojawia się mianowicie taki oto problem :

Kiedy idę cicho ( klawisz Shift ) i chce dalej idąc cicho powiedzieć coś do kolegów ( naciskam CAPSLOCK ) włącza się denerwujące pikanie.

Przeżyłbym to ale ostatnio dowiedziałem się, że podczas tego właśnie kiedy mam taką kombinacje, czyli trzymam shift i używam capslocka sojusznicy w ogóle mnie nie słyszą, dopiero jeżeli puszcze któryś z przycisków.

Zaznaczam, że patrzyłem w google i nie znalazłem niestety niczego co mogłoby mi się przydać.

Wcześniej miałem windows XP i nie było takiego problemu, teraz na 7 problem występuje i jest dość irytujący.

Proszę o pomoc i szybką odpowiedź, Pozdrawiam.

Może zmień klawisz na rozmowę w teamspeaku…

@EDIT Nie znalazłem żadnego skrótu do tych klawiszy więc spróbuj zmienić.

Nie jestem teraz pewny, bo dawno takie rzeczy wyłączałem, ale sprawdź czy masz takie ustawienia pod “Konfiguruj funkcję Klawisze filtru”.

Najwyżej będziemy dalej szukać

Nie raz już chciałem zmienić, ale gadam na capslocku już tyle lat, że nie idzie się odzwyczaić.

Wcześniej miałem zaznaczone te dwa dzióbki na dole, mimo, że odznaczyłem dalej jest piszczenie, dalej z taka samą częstotliwością ale może mi się wydaje ale dźwięk zrobił się jakby trochę bardziej płaski.

POMOCY :frowning:

Dodane 14.03.2013 (Cz) 20:19

Zero ? nikt nie ma pomysłu jak to rozwiązać ? no błagam was, nie wierze w to !