Captivate, TurboDemo czy Camtasia - który kupic?

Muszę do firmy kupić w tym tygodniu program do tworzenia perzentacji ekranowych (i nie tylko). Przeglądając Sieć najrozsądniejsze wydają mi się te trzy (Macromedia Captivate, TurboDemo Camtasia Studio).

Mam zamiar pobrać dema i posprawdzać trochę.

Ponieważ jednak mam stosunkowo mało czasu na decyzję - może ktoś z forumowiczów testował te trzy programy dłużej, używa ich na codzień i mógłby mi doradzić - KTÓRY WYBRAĆ? Jakieś wady tych poszczeólnych programów (bo na stronach producentów oczywiście tylko o zaletach można wyczytać).

ps. Swoją drogą w jakim są robione prezentacje na vortalu?

Ja używałem programu Camtasia Studio, i powiem szczerze przy robieniu ważnych dla mnie prezentacji nie miałem najmniejszych problemów. Co mi się najbardziej spodobało ? Filmy z dużą łatwością można edytować, a do tego zakodować je w różnych kodekach co naprawdę pozwala na zapis w małym pliku a długość była bardzo długa, z wyrazistą rozdzielczością. Wady ? Hmmm, najlepsze kodeki i mały rozmiar pliku lecz super zapis jakości dał trochę długi czas zapisania do pliku, zależy jeszcze jakim sprzętem dysponujecie. Jednak z całego serca polecam Ci ten program, jest bardzo wygodny i wg. mnie lepszy od pozostałych (używałem 2 innych, ale to nie są te, które wymieniłeś). Pozostaje Ci czekać aż ktoś inny napisze o pozostałych dwóch albo wybrać ten. Pozdrawiam & powodzenia