Cashback - letyshops i inne

Witam,
Mam pytanie, co myślicie o takich stronach, które po jakimś czasie dają zwrot kasy? Co prawda nie jest to dużo, ale coś jest. Warto tym się interesować, czy dać sobie spokój? Pytam, bo nie korzystam, i może wypróbuję, ale wolę zapytać Was, może korzystacie.

Korzystałem z Planet Plus jakiś czas, udało mi się uzbierać około 120-130 zł w ciągu 6-7 miesięcy. Wypłaty robiłem w kwotach jakoś 30-40 zł. Pierwsze wypłaty były OK, na kolejne czekałem nawet ponad pół roku. Obecnie jest problem nie tylko z akceptacją cashbacku, trzeba czekać nawet po kilka miesięcy na zatwierdzenie zwrotów z niektórych sklepów, a na wypłatę nawet ponad 6 miesięcy. Oczekiwanie na całość może zatem sięgać roku. Ogólnie - szkoda zachodu i nerwów.

Korzystam teraz z Goodie, plus jest taki że to to należy do grupy Banku Millennium. Wypłaty realizują szybko, w ciągu 1-2 dni roboczych zawsze mam kasiorkę na koncie. Minusem jest to, że wiele transakcji które już dawno powinny zostać zatwierdzone wiszą w statusie oczekiwania na zatwierdzenie (większość z Allegro). Poza tym Goodie lubi gubić transakcje, szczególnie te na większą kwotę (np. u mnie ostatnio za 1650 zł). Musisz później zgłaszać reklamację w panelu użytkownika, czekać kilka miesięcy i koniecznie sprawdzić naliczoną kwotę (czy np. w przypadku Allegro % jest zgodny z kategorią produktu), bo lubią zaniżać. Jak się nie zgadza trzeba reklamować ponownie - tym razem nie zagubienie transakcji, a jej kwotę - i znów czekać. Jednak największym problemem Goodie jest to, że nie ma tam się z kim skontaktować jak coś np. transakcja oczekująca lub reklamacja wiszą zbyt długo. Jedyna opcja to formularz kontaktowy np. w aplikacji mobilnej i nadzieja, że ktoś odpisze.
Obecnie w Goodie masz promocję “+ 15 ZŁ BONUSU PRZY PIERWSZEJ TRANSAKCJI GOODIE CASHBACK” - sprawdziłem, naliczyło.

Zarówno w Planet Plus jak i Goodie wypłaty realizowane są w kwotach 20 zł lub wyższych.