Cat s40 czy coś innego

Witam,

zastanawiam się nad zakupem solidnego smartfona ponieważ pracuję w dosyć trudnych warunkach a po drugie jestem typem człowieka któremu często coś leci z ręki i nie rzadko jest to mój telefon :frowning: Zainteresowałem się nad modelem cat s40 niestety w internetach występują dwie skrajne opinie albo że super albo, że do niczego a pomiędzy tym teoretyczne przedstawienie na bazie parametrów a nie doświadczenia w użytkowaniu. Dodam od razu, że nie szukam zabawki z super aparatem, ekranem, wszystko w HD i bez totalnej przycinki. Smartfon jakiego szukam ma być solidny obsługiwać kilka prostych aplikacji bez większych problemów. Moje pytanie do posiadaczy tej zabawki czy spełnia ona oczekiwania wedle parametrów jakie posiada, czy może faktycznie jest niedopracowanym chińskim wynalazkiem na którego lepiej nawet nie patrzeć. Ewentualnie dowiem się co proponujecie w zamian w podobnej cenie lub niższej (około 1200 zł). Z góry dzięki wszystkim którzy poświęcą tu chwilę czasu by coś sensownego napisać. Pozdrawiam :slight_smile:

Jeśli stawiasz na w miarę wytrzymałą bryłę z dobrą baterią i dobrą wydajnością to polecę :

 

myPhone Hammer AXE - 999zł

Samsung Galaxy Xcover 3 VE G389F - 690zł

 

Polecam myPhone Hammer AXE LTE - u mnie teściu dostał takowy na urodziny (pracuje fizycznie na budowie, często rozwalał stare telefony) a ten jak narazie chodzi be zarzutu, co najwazniejsze mikrofon choć pracuje w pyle nie dzieje się nic.

http://www.x-kom.pl/p/251693-smartfon-telefon-myphone-hammer-axe-lte-czarny.html

Dobra z cat-a się wyleczyłem bo z tego co widzę to jedynie ten s60 się nadaje, ale cena zaporowa. Natomiast znalazłem coś takiego MyPhone HAMMER ENERGY, czyli coś podobnego co polecaliście już. Chyba się na niego skuszę, chyba, że ktoś miał przykre doświadczenia z tym modelem, trochę jeszcze poczytam, ale jeśli ktoś ma jakąś cenną uwagę będę wdzięczny. :slight_smile:

Pozdrawiam.

Też jest całkiem ok, ewentualnie z tego typu jest jeszcze bardziej flagowa firma Samsung Galaxy Xcover 3 VE

http://www.x-kom.pl/p/313503-smartfon-telefon-samsung-galaxy-xcover-3-ve-g389f-srebrny.html