Catalyst control center przestał działać + błąd bad pool header = problemy po zaktualizowaniu 8.1

Hejka mam problem z moją 8.

Po aktualizacji windowska z 8 na 8.1 wyskakuje mi taki komunikat:

“Program Catalyst Control Center: Host application przestał działać. Program przestał działąć poprawnie z powodu wystąpienia problemu. System Windows zamknie program i powiadomi Cię, jeśli istnieje dostępne rozwiązanie.”

a dzisiaj wyskoczył mi blue screen (błąd “bad pool header”) i komp się zresetował i dalej działa.

Witam,

 

podaj nazwę Lapka lub model płyty głównej jeżeli to PC nie używaj programu driver driver

 

aparatka93, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Jest to DELL inspiron 3521

procesor: Intel® Core i5-3317U CPU 1,70GHz

karty graficzne to: amd radeon hd 7670M i Intel® HD Graphics 4000

Odinstaluj catalyst control center a co do programu tak kliknij pobierz teraz powinien się zapisać tam gdzie program amd detect następnie zainstaluj sterownik

udało się :wink:

serdecznie dziękuję tosiekbu za pomoc. 

Zrób jeszcze restart całego systemu mam nadzieje że nie powinno być już błędów i  restartów systemu pozdrawiam