Cba.pl - Nie mogę wrzucić zdjęć na server

Witam!

Mam pewien problem. Swoją stronę internetową umieściłem na serverze cba.pl. Wszystko było w porządku aż do czasu. Gdy zacząłem dodać zdjęcia na stronę.

Zrobiłem miniatury a później odnośnika ale nie w tym rzecz. Mam zdjęcia i wszystko zrobione na komputerze. Wszystkie pliki wrzuca się na server poprzez : http://cba.pl/panel/tools/filemanager/ Gdy próbuje wrzucić zdjęcia przez java upload wyskakuje mi ten błąd z niektórymi zdjęciami : http://img683.imageshack.us/img683/8800/sadsdw.png a gdy wrzucam innym sposobem też mi wyskakuje błąd. Dochodzi do tego że za wszelką cenę nie mogę wrzucić tych zdjęć. Pomoże ktoś bym był bardzo wdzięczny.

Można zawsze spróbować przez FTP wrzucić.

Prawa dostępu do katalogu dobre? I może po prostu zdjęcia sa za duże? Pamiętam ze kiedyś też nie moglem wgrać plików powyżej iluś MB na serwer do CBA.

Cytat cba.pl :

maksymalny rozmiar pliku - 6 MB.

A o co chodzi z tym wrzucaniem przez ftp bo pierwszy raz mam do czynienia z webmasteringiem

Edit : Próbwałem wrzucić poprzez filezille i wyskakuje mi ten błąd :

Błąd: Przekroczony czas oczekiwania na połączenie

Błąd: Transfer plików nie powiódł się po przeniesieniu 899 396 bajtów w 69 sekund

Zdjęcia te mają po 800kb.

Chodzi o klienta FTP np. FileZilla i wysyła się zdjęcia bez pomocy przeglądarki, tak jakby się przerzucało zdjęcia z dysku na dysk. cba.pl może mieć ostatnio problemy bo zmieniali serwery to może też być winowajcą. Jak będą pytania odnośnie jakiegoś programy to podczas połączenia wpisuje się:

Serwer ftp: cba.pl

Login: admin@nazwa_strony.cba.pl (Standardowo dodane)

Hasło: takie jak podczas wchodzenia na konto

PS

Jak nie pójdzie dalej to włączyć tryb pasywny

Spróbuj napisać na forum cba, kiedyś miałem problem ze zmienną $_FILES [do uploadu plików z poziomu PHP], napisałem na forum, w ciągu godziny odezwał się admin że coś zmienił w konfiguracji serwera i powinno być ok-rzeczywiście było. A sam głowiłem się dobre parę godzin :slight_smile: