Cba.pl - Nie mogę wrzucić zdjęć na server


(Poi992) #1

Witam!

Mam pewien problem. Swoją stronę internetową umieściłem na serverze cba.pl. Wszystko było w porządku aż do czasu. Gdy zacząłem dodać zdjęcia na stronę.

Zrobiłem miniatury a później odnośnika ale nie w tym rzecz. Mam zdjęcia i wszystko zrobione na komputerze. Wszystkie pliki wrzuca się na server poprzez : http://cba.pl/panel/tools/filemanager/ Gdy próbuje wrzucić zdjęcia przez java upload wyskakuje mi ten błąd z niektórymi zdjęciami : http://img683.imageshack.us/img683/8800/sadsdw.png a gdy wrzucam innym sposobem też mi wyskakuje błąd. Dochodzi do tego że za wszelką cenę nie mogę wrzucić tych zdjęć. Pomoże ktoś bym był bardzo wdzięczny.


(mozilla007) #2

Można zawsze spróbować przez FTP wrzucić.


(kubut) #3

Prawa dostępu do katalogu dobre? I może po prostu zdjęcia sa za duże? Pamiętam ze kiedyś też nie moglem wgrać plików powyżej iluś MB na serwer do CBA.


(Poi992) #4

Cytat cba.pl :

maksymalny rozmiar pliku - 6 MB.

A o co chodzi z tym wrzucaniem przez ftp bo pierwszy raz mam do czynienia z webmasteringiem

Edit : Próbwałem wrzucić poprzez filezille i wyskakuje mi ten błąd :

Błąd: Przekroczony czas oczekiwania na połączenie

Błąd: Transfer plików nie powiódł się po przeniesieniu 899 396 bajtów w 69 sekund

Zdjęcia te mają po 800kb.


(mozilla007) #5

Chodzi o klienta FTP np. FileZilla i wysyła się zdjęcia bez pomocy przeglądarki, tak jakby się przerzucało zdjęcia z dysku na dysk. cba.pl może mieć ostatnio problemy bo zmieniali serwery to może też być winowajcą. Jak będą pytania odnośnie jakiegoś programy to podczas połączenia wpisuje się:

Serwer ftp: cba.pl

Login: admin@nazwa_strony.cba.pl (Standardowo dodane)

Hasło: takie jak podczas wchodzenia na konto

PS

Jak nie pójdzie dalej to włączyć tryb pasywny


(kubut) #6

Spróbuj napisać na forum cba, kiedyś miałem problem ze zmienną $_FILES [do uploadu plików z poziomu PHP], napisałem na forum, w ciągu godziny odezwał się admin że coś zmienił w konfiguracji serwera i powinno być ok-rzeczywiście było. A sam głowiłem się dobre parę godzin :slight_smile: