CC Claner jak ustawić żeby nie zepsuć

Jak ustawiacie CC Cleaner żeby nie usunął niczego ważnego??

Boję się go uruchomić nie mając tej wiedzy.

Czy CC Cleaner w dziale “Programy” usuwa niepotrzebne pliki instalacyjne lub tymczasowe,

czy co?

Pytam bo nie chcę sobie zaszkodzić…

Jeśli zostawisz ustawienia defaultowe to na pewno nie usuniesz nic nic ważnego.

Program jest w tej kwestii bezpieczny. Zawsze możesz zrobić przed działaniem kopie bezpieczeństwa.

Dzięki.

Tylko że ja już nie mam ustawień defaultowych. Nie wiem co znaczy jesli wybiorę opcję czyszczenia w programach i zaznaczę np. Adobe Flash etc…

Szansa zepsucia czegoś za pomocą tego softu jest bliska zeru. Ja korzystam z ccleanera prawie od początków tego programu i jeszcze mi nigdy żadnego numeru nie wywinął.

,Nie wiem co znaczy jesli wybiorę opcję czyszczenia w programach i zaznaczę np. Adobe Flash etc…"

to oznacza tylko tyle, że różne pliki tymczasowe, dzienniki itp. zostaną wykasowane, sam program i jego ustawienia zostanie bez zmian.

Acha. No właśnie.

W takim razie dzięki!

OTy kosmos, spory proszę rozwiązywać poza Forum.JNJN

CClenarem używajać w zakładce “Cleaner” opcji Analiza i potem Uruchom Cleanera nic ważnego nie usuniesz (przy pozaznaczanych wszystkich opcjach) jedynie utracisz pliki tyczasowe różnych programów, hasła i autouzupelnienia w przeglądarce, w zakładce Rejestr już lepiej tworzyć kopie bezpieczeństwa bo czasami komputer może zgłupieć(ja zawsze robie na obcym komputerze kopie uruchamiam ponownie 2/3 razy i jak działa wszystko to usuwam kopie rejestru) w zakładce Narzędzia odpowiednio w “ODinstalowywanie programów” usuwasz programy. “autostart” usuwasz aplikacje z autostartu, “przywracanie systemu”- to przywracanie systemu:)

Program nie usunie Ci danych,dokumentów, filmów, gier, itp itd.

Pozdrawiam

Ok dzieki wielkie.

Najbardziej mnie wlasnie dziwily wlasnie programy do zaznaczania w opcji czyszczenia.

Ale teraz to jasne.

Pozdrawiam.