CCC nie otwiera się w 8.10 4850

Po zainstalowaniu najnowszych sterowników wraz z CCC nie odpala mi się CCC.

Karta HD 4850 a wyświetla się komunikat:

1zf4gno.jpg

Po naciśnięciu Advanced View nic się nie otwiera a komunikat się zamyka.

Odinstaluj stery, przeczyść rejestr i jeszcze raz zainstaluj.

O ludzie… Odrazu rejestr i grom wie co jeszcze…

Kliknij na advanced view i powinien się uruchomić bez najmniejszych problemów. A jak masz problemy z językiem angielskim to zainstaluj sobie catalyst control centre po polsku, dostępny jest na stronie amd.

Zaraz… zaraz…

Ktoś tu polskiego nie rozumie…

:?

No cóż… przepraszam za te moje drobne niedoczytanie, umieściłeś jedno zdanie tuż pod screenem,a tuż nad sygnaturą więc moja percepcja pominęła je :slight_smile:

A wracając do tematu… Próbowałeś chociaż zainstalować Control Centre po polsku? Albo w ogóle jakiekolwiek ściągnąć oddzielnie, odinstalować stare i zainstalować nowe?

8.9 bez problemu działały.

ALe do 8.10 dodali kilka nowych opcji więc na tych mi zależy.

Usuwanie i na nowo instalowanie nic nie pomaga

Może ściągnij jeszcze raz, sterowniki mogą być uszkodzone.

Pobierałem niby PL… i to samo…a guzik to a nie PL

Nawet nowe do chipsetu instalowałem i nic…

Nie ma jak ATI wspiera swoje karty ;|

Ściągnij jeszcze raz może, u mnie na 4850 chodzą bez problemu (ściągane ze strony producenta).

Również mam ze strony producenta i 4850 i kibel…

viewtopic.php?f=19&t=279351

Tu będzie link do zmodowanych 8.10, z czymś podobnym do CCC, ale nie wiem jak to wygląda jeszcze nie pobrałem.

Pobrałem… ale ani setup ani install…

Jak rozpakujesz to instaluj z poziomu menadżera urządzeń.

A fajna opcja jest w 8.10 w CCC fanfix z poziomu CCC. Suwakiem się określa chłodzenie…

I 8.10 to 10 FPS więcej u mnie względem 8.9 Np na Warheadzie.

A jaką masz winde (może jakaś modyfikowana typu mx itp). Pytam bo mam ten sam problem :\

Edit:

Mam rozwiązanie. Wcześniej używałem właśnie modyfikowanej wersji xp, zainstalowałem czystego i ccc działa jak trzeba :slight_smile: