CCleaner 5.41 usunął folder z dysku D. Czy można go jakoś przywrócić?


(uayo) #1

Słuchajcie jestem w kompletnym szoku :frowning: Zaktualizował mi się do najnowszej wersji CCliner. Wykonałam standardowy skan w poszukiwaniu śmieci i zauważyłam, że program wybrał do usunięcia folder na dysku D odznaczyłam ten folder, żeby program go nie ruszał a program mimo tego usunął ten folder z dysku D :frowning: :frowning: Używałam tego programu od kilku lat i 1 raz mam taką sytuację. Czy można ten usunięty folder przywrócić ?


(Astor44) #2

Nie do wiary! CCleaner nie usuwa folderów użytkownika chyba, że zostały ekstra zaznaczone w Ustawieniach, w pozycji Dołącz. Warto sprawdzić!
Jak przywrócić, nie wiem. Sorry!


(uayo) #3

Naprawdę nic dodatkowego nie zaznaczałam, jest tylko zaznaczone to co domyślnie po instalacji programu i dlatego mnie to zdziwiło że wybrał coś z dysku D. Programu używam od 2012 roku. Najgorsze jest to, że odznaczyłam ten folder, a program go i tak wywalił.


(krystian3w) #4

http://www.hotfix.pl/kopia-posektorowa-dysku-w-programie-dmde-a415.htm
http://dmde.pl/-/7-jak-odzyskac-dane


(uayo) #5

Bardzo dziękuje za pomoc. Udało się odzyskać wszystko. Po 6 latach pożegnałam się z CClenerem. Co prawda 1 raz wyciął mi taki numer, ale ja nie zamierzam dopuścić do kolejnych i zastanawiać się czy znowu czegoś nie spieprzył