CCleaner a problem z łaczenie z siecią bezp

Witam

Zainstalowałem (format) od nowa Windows XP Home, zaktualizowałem SP3 i zainstalowałem pierszy raz (bo słyszałem że dobry) CCleaner. Od razu przeczyściełem za jego pomocą komputer i rejestr a troche tam było nieprawidłowych wpisów (pewnie po tych wszystkich aktualizacjach i instalacji programów) wiec naprawiłem je. Na drugi dzień włączam kompa a tu mi się nie chce załączyć sieć bezprzewodowa. W ogóle nie może załapać IP przez DHCP z routera (dziele neo przez router/AP). Przedem wszystko było ok, nigdy nie miałem takich problemów. Na AP wszystko ok, wiec zostaje że to wina systemu i ustawień sieci. Dobrze że zrobiłem kopie zapasową i przywróciłem usunięte klucze z rejestru i wtedy po ponownym uruchomieniu wszystko wraca do normy :confused:

Czy ktoś tez się spotkał z takim problemem w użytkowaniu CCleanera? A może coś w systemie z SP3?

Coś mi się wydaje że ten CCleaner za “dokładny” jest, bo jak wcześniej używałem EasyCleanera to wszystko było ok.

Zawsze możesz cofnąć zmiany przywracając usunięte wpisy z rejestru (oczywiście jeśli zapisałeś kopie zapasową przed naprawianiem).

No tak ale to nie rozwiązuje mi sprawy :confused: Chciałbym jednak używać tego CCleanera bo jest rowijany w przeciewieństwie do EasyCleanera. Ale czy to on może powodować takie problemy? może się ktos wypowie kto również tak jak jak ma rozdzieloną neo przez router/AP i korzysta z netu przez karte wifi w laptopie… no i używa ccleanera??

Czyścisz ustawieniami domyślnymi ??

Bo jak tak, to dziwne, bo ja nie mam takiego problemu.

Tak ustawienia standardowe czyli

ccleanerxm2.th.jpgthpix.gif

czy przypadkiem nie usunąłeś wpisów startowowych ??

narzędzia -> Autostart

może usunąłeś aplikacje do konfiguracji bezprzewodówki??