CCleaner browser problem

Witam. Wie ktoś jak odinstalować ccleaner browser? Nic nie działa. Przez przypadek zainstalowałem tę przeglądarkę, w trakcie instalacji ccleanera. Zrobiłem pierwsze skanowanie i od tamtego momentu żauważyłem, że google chrome nie chce mi się czasami włączyć. Dzisiaj postanowiłem odinstalować ccleanera i jego przeglądarkę. Z ccleanerem poszło gładko ale przeglądarki nie mogę odinstalować. Zatrzymuje się w połowie instalacji i nie idzie dalej. Nawet kiedy wciskam end task, w task manager to zero reakcji. Nic nie działa. Czy to jakiś wirus jest czy co? Kilka dni temu też, google chrome przestał mi w ogóle działać. Nie mogę go włączyć. Odradzam instalowanie tego programu, kiedyś był w porządku ale zszedł na psy.

Użyj Revo Uninstallera:

Zamiast Ccleaner używaj sobie Privazer: https://privazer.com/
Bez żadnego bloatware, a skuteczny i nie uszkodzi Ci systemu.

Udało się! Zrestartowałem kompa i ponownie wybrałem opcję odinstalowywania. Zadziałało tym razem.

Sprawdzę to, dzięki. Miałem kiedyś Odkurzacz i byłem super zadowolony z tego programu czyszczącego ale nie aktualizują go od dłuższego czasu. Pomyślałem, że Ccleaner będzie dobrą alternatywą ale niestety się zawiodłem.

No jednak za wcześnie się ucieszyłem. Nie do końca się udało. Pozostał mi folder ccleaner browser z jakimś podfolderem upate. A w nim 2 aplikacje Ccleaner browser crash handler. I tego foldera nie mogę usunąć, bo mi wyskakuje okienko, że jest otwarty w… Ccleaner browser crash handler, a nic takiego otwarte nie jest. To jest jakaś paranoja, co za dziadostwo, jak to możliwe, żeby szanująca się firma wypuściła coś, czego nie można normalnie odinstalować? Za to powinien być ban na ich produkty.

Przecież masz pełno uchwytów nawet do procesów svchost - bo to jeszcze wirus siedzi w zaporze, w harmonogramie zadań, autostarcie i w wielu miejscach. Piriform i ccleaner (avast) zmodyfikowały rejestr.
Logi FRST i prośba o przeniesienie do działu bezpieczeństwa, bo zrobiłeś złą robotę.

Dwa razy zrestartowałem kompa i udało się usunąć niechciany folder. Ja ekspertem nie jestem, nie do końca rozumiem co masz na myśli mówiąc o uchwytach, svchost, frst itd. Więcej ccleanera nie zainstaluję. Mój błąd polegał na tym, że przy instalacji cleanera nie odchaczyłem przeglądarki, którą zainstalowałem przypadkowo, no ale mimo wszystko, pobrałem program z tej strony, więc zakładałem, że nie powinno być problemu.

Dodam jeszcze tylko, że po usunięciu ccleanera google chrome znowu działa jak gdyby nic się nie stało. Nie wiem w czym był problem.