CCleaner, Easy Cleaner, RegCleaner

Mam CCleanera 2.19.901 (wiem że jest nowsza wersja :slight_smile: ) przeczytałem artykuł o bezpiecznym kompie i facet pisze, że najlepiej stosować oba razem czyli: Easy Cleaner i CCleaner , a na końcu dodał jeszcze,że można RegCleaner.

Z opisów tych programów wynika, że są podobne do siebie to samo czyszczą - to nie wiem czy instalować jeszcze te :arrow: Easy Cleaner i RegCleaner. :?: Jaka jest główna różnica w tych programach :?:

Z tego co wiem to jak masz CCleanera to on wykonuje funkcje zarówno Easy Cleanera jak i RegCleanera

RegCleaner jest b. dobry ale są z nim problemy na komputerach z procesorami wielordzeniowymi.

Na moim starym komputerze działał, na nowym nie mogę zainstalować a jak zainstaluję to się zawiesza :frowning:

Obecnie czyszczę komputer tylko CCleanerem a po nim Eusing Free Registry Cleanerem.

/ dokładniej czyści rejestr od CCleanera /.

Easy Cleaner nie jest już aktualizowany.

CCleaner wystarczy w zupełności do śmieci.

Do czyszczenia rejestru polecam też darmowego Wise Registry Cleaner

To który lepszy, Eusing Free Registry Cleaner czy Wise Registry Cleaner :?:

esc , wg mnie Wise Registry Cleaner. Czyści rejestr ze zbednych wpisów, tworzy kopię w razie czego. Posiada również defragmentator rejestru

a Eusing Free Registry Cleaner nie czyści rejestru ze zbędnych wpisów :?: , kopie zapasowe też tworzy, czy ma defragmentator rejestru to się nie doczytałem :slight_smile:

Ccleaner w zupełności wystarczy. Jest bezpieczny i prosty dla niedoświadczonego użytkownika.

Zgadza się jak narazie nie mam z nim kłopotów, ale rejestru to chyba nie czyści :?:

Jest tam zakładka Rejestr.

Ewentualnie można przeczyścisz Opcją Ccleaner. W niej jest sporo możliwości. Ale najpierw je przejrzyj przed skorzystaniem.

Źle troche napisałem, że CCleaner nie czyści rejestru tylko niezbyt dobrze czyści :slight_smile:

Jak dla kogo. Mi to w zupełności wystarcza.

Dzięki takim narzędziom zwłaszcza bardziej zaawansowanym można narobić sobie więcej szkód niż pożytku.

Pytanie czy jest tak Ci bardzo potrzebne idealne/dogłębne usuwanie wpisów w rejestrze?

Tak bardzo Ci komputer zamuli od paru wpisów, po wcześniejszym przeczyszczeniu Ccleanerem?

A on jest prosty i bezpieczny.

No chyba, że lubisz się w takie rzeczy bawić.

Zgadzam się z esc. Po sugestii wczesniejszej w tym wątku przestestowałem Free Registry Cleaner i muszę przyznać że program ten czyści rejestr o wiele bardziej efektonie niż CCleaner więc jeżeli szukasz programu do czyszczenia rejestru to właśnie ten polecam. Jak sama nazwa wskazuje, program jest darmowy

Pozdrawiam