CCleaner już bezpieczny czy lepiej pobrać inny program?

Hej
korzystałem z ccleaner,jendak po niedawnej aferze z malware,wystraszyłem się i odinstalowałem program.
Teraz widzę,że jak nie mam programu do optymalizacji,to komputer wolniej działa,
Czy ccleaner jest już bezpieczny,czy może lepiej pobrać program odkurzacz ?

Zaraz pojawią się głosy, że odkąd program jest pod skrzydłami Avast’a stracił swoją wiarygodność. Ktoś przypomni o aferze z malware i że już nigdy nie zaufa… cóż każdy ma prawo do swojej opinii. Ja używam, regularnie aktualizuję (stosuję również CCEnhancer) i jestem zadowolony.
Przy UWAŻNEJ (proponuję dodatkowe komponenty, z których można zrezygnować odznaczając) instalacji program godny polecenia.

3 polubienia

Ja także stosuję CCleaner, obecnie wersję 5.37 i nie zamierzam tego zmienić.
Odkurzacz najlepszy polski program optymalizujący także warto mieć.
Z CCleanerem znakomicie się uzupełniają…

2 polubienia

Z CCleaner’em nie ma żadnego problemu tyle, że nie wolno się dać złapać na instalację… Avasta :grinning:
Natomiast z Odkurzaczem w przypadku Windows’a 10, radzę dać sobie spokój.

1 polubienie

…rozwiń myśl. Sam stosuję od dłuższego czasu i nie uświadczyłem żadnych problemów.

2 polubienia

Dobry program ,a wpadki no cóż ,te zdarzają się każdemu , Win-10 na obu kompach i zero problemów.Dzień w dzień usuwam śmieci z przeglądarek a raz w tygodniu całą resztę ,na domyślnych ustawieniach rzecz jasna.

2 polubienia

Dlatego powinno się wybierać zawsze instalację zaawansowaną,aby odznaczyć niechciane dodatki.

1 polubienie