CCleaner od wersji 5.65 nie działa

Dzień dobry. Mam win10 wersja 2004. Nie mogę uruchomić jakąkolwiek wersję CCleanera od 5.65 wzyż. Uruchamia się jedynie v.5.64
Wykonywałem wszystkie czynności opisane w poradach w necie. Bezskutecznie.
Proszę o skuteczną poradę.

Ogólnie nie zaleca sie fajdania sobie systemu CCleanerem. Tego typu programu powinny być już porzucone, bo W10 lubi zajęczeć przy aktualizacji jak w systemie grzebano tego typu wynalazkami.

1 polubienie

Wypróbuj wersję 5.68.

Co?? Ja korzystam i nic mi się nie dzieje.

Wielu użytkowników używa czyściciela rejestru, czy czyści pliki we wrażliwych miejscach. Windows 10 tego nie lubi gdzie przy większych aktualizacjach, jak obecna majowa może nam sie coś kaszanić. Tam gdzie mogłem to powywalałem CCleanery i zamontowałem dyski SSD. Do wywalania zbędnych plików lepiej użyć systemowego narzędzia.

Jakiego znowu czyściciela rejestru?. Wielu Kowalskich nie wie co to za program. Ma być system do użytku i tyle.

CCleaner nie cieszy się dobrą reputacją - głównie przez aferę z zawirusowanym instalatorem jakiś czas temu.

To ogólnie bardzo dobry program, pod warunkiem, że odznaczy się to i owo w ustawieniach.

to jest jedna z funkcji w CCleanerze, która ma w teorii odmulić rejestr, ale w praktyce może coś uwalić w nieumiejętnych rękach. Ogólnie raczej zaleca się go nie używać w Windowsie 10 póki ten jest w fazie swego rodzaju bety…

Windows już od wersji 1.0 jest w fazie bety (a może i wcześniej). Oczywiście wiesz na pewno, że ten program przed zrobieniem jakichkolwiek zmian w rejestrze robi kopię zapasową?