CCleaner usunoł aplikacje bezpowrotnie?

Witam. Programu “CCleaner” używam do rutynowego oczyszczania mojego komputera ze zbędnych danych ( np: pliki cache z przegąldarki itp. ) . Podczas właśnie takiego rutynowego oczyszczania zauważyłem że zostały usunięte wszystkie gry jakie miałem zainstalowane. Podczas próby uruchomienia po przez skróty nie jestem w tanie ich uruchomić.Co dziwne, zniknęły foldery z grami.Ale wg. “Dodaj usuń programy” aplikacje nie zostały usunięte, ponieważ pojawiają się w spisach. Czy ktoś wie w czy i jak mógł bym odzyskać zapiski z gier ?? Próbowałem się dostać do zapisków po przez “wyszukaj” ale bez skutku.

To raczej niemozliwe. Masz najnowszą wersję tj 2.19.900??

To sie narobiło po czyszczeniu dysku ze śmieci czy rejestru??

tak. najnowszy i po czyszczeniu dysku potem rejestru :frowning:

a uzyj Przywracania systemu. start>wszystkie programy>akcesoria>narzedzia systemowe

ok, sprawdzę czy to coś da.

podczas czyszczenia rejestru powinieneś stworzyć kopie bezpieczeństwa jak ją zrobiłeś to spróbuj przywrócić

Przywracanie systemu “odzyskało” foldery z grami dzięki czemu mogę odzyskać ważne dla mnie dane. Jednak gry nie działają poprawnie ale to już nie problem… najważniejsze były dla mnie właśnie zapiski :slight_smile:

Dziękuje za pomoc :slight_smile:

P.S. Kiedyś tworzyłem kopię zapasową rejestru dla bezpieczeństwa, ale program nie stwarzał mi wcześniej takich problemów tak więc zaprzestałem ich tworzenia.

ale nadal mnie zastanawia jak do tego doszło :confused:

Czy zmieniłeś coś w ustawieniach “fabrycznych” programu? Używałem już tej najnowszej wersji kilka razy, i nie było żadnych problemów.

edit:

maże jednak warto by było korzystać z narzędzi producenta systemu

http://onecare.live.com/site/pl-pl/center/cleanup.htm

MartineZ_PL , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Też używam Ccleanera do czyszczenia systemu i faktycznie usunął mi pliki z katalogu moje dokumenty

Nie zaznaczać w sekcji “zaawansowane” czyszczenia jeżeli nie jest się pewnym co się stanie.

Ustawienia przy wgraniu Ccleanera w sekcji “zaawansowane” są niezaznaczone.

CCleaner nie spowodował sam usunięcie plików użytkownika.