CCleaner v2.05.555 a Vista

(Wachu1980) #1

Chodzi mi o CClenera,po pierwsze? niemoge ustawic go tak by sie uruchamial razem z komputerem,a w xp sie da.

2 problem to to ze potzebuje pomocy kto to rozumie:

mam viste home basic i co mam ustawic

(Tymczasowy) #2

Co do pytania numer dwa. Wybierasz sposób usunięcia danych z dysku. Jeśli wybierzesz "mocniejszy" algorytm opercja usuwania będzie trwała dłużej ale dane będą niemożliwe do odzyskania. W codziennym użytkowaniu wystarczy pierwsza pozycja (jeden przebieg). DOD 5520 jest już bardzo mocnym algorytmem.

(Kolmar) #3

wachu1980 , ja bym ci odradził używania tego programu pod Vista, wszyscy mówią, że on taki świetny, cudny i super, OK mogę się z tym zgodzić ale tylko jak uruchamiamy go pod XP-kiem, pod Vista potrafi niezłego bajzlu narobić i to z "bezpiecznymi ustawieniami".

(Mihau X64) #4

Wiec jaki polecasz skoro ten jest zły?

(radko11) #5

Może ściągnij sobie Glary Utilities?

(Wachu1980) #6

Glary Utilities-ccy od jest zgodny z vista?

i czekam na pomoc odnosnie pierwszego pytania.

(Kolmar) #7

Hisato , od czasu użycia CC pod Vista nie używam żadnego programu tego typu, wole sam usuwać śmieci z dysku. Może kiedyś pod Vistę coś pojawi się godnego mojego zainteresowania, na razie nie ma takiego programu.

(Mihau X64) #8

Ja korzystam z CC i nie widzę żadnych problemów.. :expressionless:

(Mail) #9

Ja również jade na domyślnych ustawieniach i nie żadnych problemów, nigdy nie usunął tego co nie trzeba... :wink:

(Kolmar) #10

No to macie szczęście, a macie u siebie zainstalowane takie pakiety jak np. NetBeans 6, Visual Studio 2008 ?

Właśnie z nimi miałem problem po użyciu CC.

(Tomek 13 13) #11

poważnie? Masz Vistę Home Basic? Ja na Screenie widzę Aero... :mrgreen:

ale nieważne

mi CC działa wyśmienicie na Vista HP i polecam go

pozdrawiam :slight_smile:

(Kolmar) #12

A ja zastane przy swoim zdaniu, CC jest kiepski.

(Konrad12315) #13

Ja tam używam CCleanera na Viście i wszystko jest ok :slight_smile:

Wszystko jak na razie działa :wink:

(Yan.) #14

Uzywam pod Vistą CCleaner bez żadnych problemów. Niedawno uaktualniałem.

(Wachu1980) #15

czy ktos odpowie mi nato wkoncu? juz duzo mi pomogliscie,ale chcialbym znac jakas podpowiedz odnosnie tego