CCleaner

Proszę poradzcie mam jv16, Adaware, Spybot&Destroy 1.4 i KIS 6

czy te wszystkie programy razem nieprzeszkadzają sobie? CZy potrzebny jest jeszcze do kompletu CClener. Może wystarczy tylko KIS 6 i CCleaner.

kalina proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem, używając opcji Zmień

Te programy mogą być wszystkie zainstalowane. Gorzej jakbyś miała zainstalowane dwa antywirusy, wtedy mogłyby się gryźć.

Te programy chronią i usuwają spyware, wirusy…

to program , który ma inne przeznaczenie - przede wszystkim pozwala utrzymać ład w systemie , w rejetrze …

Podobnią funkcję spełnia CCleaner 1.36.430 - usuwając wszelkie śmieci tworzone w trakcie użytkowania ogólnie - kompa, a który bardzo dobrze uzupełnia się z jv16 PowerTools 1.3.0.195

  • konfiktu tu nie ma żadnego.

Ewentualny mógłby powstać w przypadku Ad - Aware z włączonym Guardem i KIS, który rówwnież taką ochronę posiada, ale Ad Aware w wersji darmowej nie udostępnia tej funkcji.SS&D udostępnia funkcję realnej ochrony w czasie, ale tą radziłbym przy stosowaniu KIS wyłączyć…

Ogólnie możesz śmiało instalować :slight_smile:

Pozdrawiam

Tak to prawda! Ja kiedyś zainstalowałem dwa antywirysy jednocześnie i nie mogłem uruchomić kompa, bo przy włączeniu od razu się zawieszał. :-o

jak się dobrze skonfiguruje to nie :wink:

Nie , pierwsze słyszę… :x

1 - Nie

2 - Tak