CCleaner

Witam wszystkich, czy w/w narzędzie jest bezpieczne w użytkowaniu?.

Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam.

Tak i bardzo skuteczne. Jak nic nie przestawisz i w cisniesz uruchom ccleaner to bez obaw.

Uzywaj tego programu bez obaw ja też go używam i jest wyśmienity

Jednak instaluje ze sobą kolege w postaci spyware :smiley: :smiley:

Uwazac :slight_smile:

Używam już dość długo i nic takiego nie miało miejsca - program przecież pyta jakie składniki chcemy zainstalować …

Nie sparawdzałem ale moze to wystepuje przy instalacji pełnej… jednak taka wydaje mi się zbędna…

szkoda.

Instalowalem ,sprawdzalem i leci spyware w komplecie i to tyle :slight_smile:

to sobie zaserwuj update :slight_smile:

Niezgadzam się!

Ten program używam od dawna, i żadnego sprywera nie spotkałem. Jest on całkowicie darmowy i bezpieczny.

Polecam.

a to go sie spotyka?

Sprawdz sobie co sie dzieje przy update.Na tym koncze bo widze ,ze spyware

w/g was sie melduje i mowi-uwaga wchodze :slight_smile:

Serdecznie pozdrawiam

Gdy chcę zaktualizować program zostaje połączony ze stroną producenta gdzie czeka na mnie plik do pobrania. A mój komputer od syfu jest wolny. To moje zdanie.

Widzę że forumowicz łapie Nas za słówka. Oczywiste jest że sprywer się nie przedstawia, ale po to jest użytkownik komputera by miał świadomość na co klika i co robi i jak należy walczyć z internetowymi śmieciami.

fastclick :slight_smile:

to juz tak na sam koniec

sprawdzcie sobie w google

a ci co sobie robią aktualizacje to niech najpierw zainstaluja sobie

Spybot - Serch & Destroy.

a pozniej opowiadają ,ze nic sie nie załacza z CC

Kolega nie wie, że używam od początku mojej styczności z internetem programów : “Spybot - Search & Destroy” oraz “Ad-Aware” i nic mi one nie znajdują. Tak więc kolega musg moim zdaniem ma pecha :slight_smile:

zobacz–moze wreszcie uwierzysz

powodzenia i sprawdz sobie system:

aaa3jk.jpg

musg czy to jakaś ochrona rezydencka spybota?

ile już czasu go używam i nic takie mi nie wylatuje, nawet jeśli złapie jakieś spyware :wink:

PS. Schowaj ten obrazeczek w link lub w miniaturkę bo modki ci zaraz to zrobią :lol: 8) :slight_smile:

Tak, musisz uaktywnić moduł TeaTimer.

CCleaner jest wolny od spyware, to pewne jak w banku :wink:

http://www.ccleaner.com/ . Polecam .

musg-- Ty używasz akurat Spy -Bota ale inni mogą mieć przecież inne programy które skutecznie blokują FastClik i wcale nie muszą o tym dzwonić - dla przykładu Spywareblaster.

(U mnie akurat ochrona włączona w Spy-Bocie zwalniała o polowę otwieranie się stron internetowych )

A CCleaner jest spoko - robię update i wszystko w porządku…

Pozdrawiam.

CCleaner jest bardzo dobry znalazł mi ponad 230 Mb zbędnych rzeczy i wszystko dziaął w porządku :smiley: POLECAM