CCleaner?

analizuje kompa tym programem póżniej uruchomiłem żeby mi usuneło te zbędne rzeczy, zrobiłem rr bo odinstalowałem program i włączam po restarcie konnekta (komunikator) i nie mam swojego porfilu :open_mouth:

ponad 100 nr mi przepadło, całe ustawienia jak i czy wogóle da się cofnąć to co sie usuneło ?

Co to jest rr?

Spróuj znaleźć w programie opcję przywracania plików z kopii (powinien takie robić domyślnie), taka opcja powinna być, lub spróbuj przywracania systemu, które niestety jednak mało może pomóc.

A nie eksportowałeś swoich kontaktów na serwer?

moze to : start / programy / akcesoria / narzedzia systemowe / Przywracanie systemu

rr - restar kompa, nie eksportowałem :confused:

jak wogóle działa przywracanie systemu bo nigdy tego nie używałem :confused:

Potem: Przywróć mój komputer do wcześniejszego stanu i wybieeasz najwcześniejszy punkt (zakładam, że masz XP)

Najpierw poszukaj opcji przywracania plików w CC!

w cc nie ma tej opcji

a w przywracaniu systemu mam tylko ten program jaki usunołem :confused:

No to jedynym wyjściem będzie próba przywrócenia systemu (o ile masz włączone…) :?

Na przyszłość patrz uważniej, co kasujesz…

To nic, spróbuj; nie masz już innych możliwości.

niweeeeeee no i skąd ja teraz wezme nr tych ludzi ? :frowning:

chwila…

hmm… wcześniej przed restartem wyskakiwał mi jakiś bląd no ale nie zrwóciłem zabardzo na niego uwagi bo miałem go wcześniej i nic nie nie działa (nie mogła zapisac jakiegoś loga) i zmuliło mi kompa no to wcisnołem resa, i skanowało mi kompa czy nie ma żadych wpisów złych i bledów i obcieło mi kilka wpisów i jestem pewnien że przez to posypał mi sie komunikatora nie przez ccleanera

Nie używam Konnekta, ale wydaje mi się, że wszystko powinieneś mieć w folderach swojego profilu… Choć nie znam struktur katalogowych, i nie wiem czy lista kontaktów jest zaszyfrowana. Ale zobacz.

No tak…

To przywracanie systemu nic nie dało?

Zasugeruj się też radą GreenHorn , może coś znajdziesz na konnekt.info o tej strukturze.

Jak będziesz miał znów ten komunikat to zrób screena :?

pierwsze co zrobiłem to zajrząłem do katalogu z profilem ale tam nic nie bło :confused:

To w końcu co z tym:

:?

nic niedało i musze chyba sie pogodzic z tym że więcej już nigdy nie porozmawiam z niketórymi osobami

sprawdzałes ostatnia dobra konfiguraja?? W opcjach uruchamiania!!