CD-KEY do office 2003 standard (trial)

prosze podajcie mi cd klucz do office 2003 standard PROSZE! !!

Z tego, co pamiętam to masz na pudełku.

nie to forum :evil:

ale ja sciągłem z internetu no i wersje trial! !!

To po co do trail Ci key.

bo pisze zeby wpisac

odpowiedź masz tu (na samym dole)

http://www.dobreprogramy.com/index.php?dz=2&id=642&t=6

Musisz się zarejestrować na stronie producenta i wtedy otrzymasz indywidualny klucz na czas testowania pakietu.

rejestrowałem sie no i nie dostałem cd keya moze powiedz mi od początku do końca jak sie zarejestrować ? prosz!!

Nie no kowal rozbrajasz mnie :evil: już drugi temat który czytam i drugi o piractwie poszukaj cd-keya ale tutaj nie uderzaj z takimi prośbami. OK ?? No a teraz grzecznie Cię proszę nie pisz więcej tego typu postów że potrzebny Ci cd-key bo powinieś go miec jak boczi napisał na pudełku

albo dostać od Microsoftu na adres mailowy, który podałeś przy rejestracji (jesli to faktycznie trial) :twisted:

ale jaakkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

A skąd ściągałeś tego office’a ??

z waszego vortalu

co jak ?? :o

Jak się zarejestrować ??

W linku, który ci podałem, na dole masz odnośnik na stronę Microsoftu. Tam podajesz imię, nazwisko i adres mailowy, na dole zaznaczasz takie małe okienko z czerwoną gwiazdką, klikasz na “Submit” i czekasz na maila z Microsoftu.

I tyle.

Istnieje możliwość zamówienia wersji testowej Microsoft Office Professional 2003 w polskiej wersji językowej. Aby tego dokonać, należy skontaktować się z Informacją Handlową Microsoft, tel. 0 801 308 801 lub 0 22 594 19 99 czynną od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00. Szczegóły znajdują się na stronie www.microsoft.com/poland/trial.

Po diabła Ci anglojęzyczna wersja językowa? :shock:

Po to, że jeżeli jej nie zarejstrujesz, aplikacje będą działały tylko w formie przeglądarki dokumentów office.

Ja swego czasu rejstrowałem trial windows 2003 pl na stronie microsoftu ! Tydzień czekałem na emaila z kluczem …

Jak masz legalny trial to zapewne przyśla…

Pozdro.