Cd-key nie z tej płyty Xp

Mam takie pytanko:) Kupiłem XP-eka. Kiedy był u mnie kolega przepisał sobie Cd-key. Czy jesli bedzie instalował ze swojej napewno pirackiej płyty to bedzie mó ten Cd-key mój chodził? I znowó bede miał tabliczke ze jesteś ofiarą piractwa komputerowego? Czy ten Cd-ky nbedzie u niego dziłal skoro ma inną płyte instalacyjna?

Przyszedł do Ciebie i ot tak sobie wziął ?

Nie wierzę Danusiu. :roll:

CD-Key jest przypisany do danej płyty z CD i tylko na niej będzie działać. Tylko tak da się to wytłumaczyć.

Mógł mieć naklejkę z cd-keyem np. na obudowie.

Będzie działał i najprawdopodobniej będzie pisało, że jesteś ofiarą piractwa ;] Ale wtedy gdy będzie robił aktualizacje.

Pochwaliłem sie mu że kupiłem a gdy wyszedłem po “ciastak” to on sobie wzioł potem na GG mi napisał.

Chodzić może i będzie (zależy jaką ma wersję xp - jednostanowiskową czy VLK, piraty to w głównej mierze właśnie VLK :P), ale wtedy obydwoje będziecie mieli nielagalne OSy :P.

No to ładnie! !!

Zadzwoń do Microsoftu i powiedz co się stało, może zablokują jakośten, a dzadzą Ci nowy? :slight_smile:

To akurat bzdura. Numer na pewno nie jest przypisany do jakiejkolwiek konkretnej płyty CD.

Natomiast klucz będzie można aktywować tylko raz. Jeśli sprobujesz aktywować go u siebie, będzie z tym już niezły problem…

“jednostanowiskową czy VLK” co to znaczy?

Złączono Posta : 03.04.2006 (Pon) 18:26

“Jeśli sprobujesz aktywować go u siebie, będzie z tym już niezły problem…” To znaczy?? Jaki?

Jednostanowiskowa - licencja na jedno stanowisko.

To normalne złodziejstwo jest :/.

Fajnych masz “kolegów” :?

Skąd miałem wiedzieć? myśłałem ze jeden klucz jest dla danej płyty. Ale np jak sie ma wersje instalacyjna Profesional o koleś home? to nadal bedzie działało?

Załatw to z nim i tyle. Zostałeś okradziony :!:

Po 1. niezłych masz kolegów. :?

Po 2. orginalnych kluczy nikomu się nie udostępnia. :!: :!: :!:

Po 3.

I jak coś się będzie stawiał to możesz zgłosić to odpowiednim organom. Bo to jest najzwyklejsza kradzież.

Nie będziesz go mógł aktywować.

To już są dwa różne systemy, klucz jest przypisany do wersji softu a nie płyty CD jako takiej.

:o Nie znam zbyt dobrze Windowsa, więc o tym nie wiedziałem :oops: .

przeciez to jest normalna kradziez … zalatw to to z nim albo uzyj drastyczniejszych srodkow jesli bedzie to konieczne … :slight_smile:

Jeśli nie chcesz mieć problemów z aktywacją, kolego komin15 , zalecam:

Po 1: NIGDY nie udostępniaj oryginalnych kluczy niepowołanym osobom.

Po 2: KONIECZNIE załatw to z kolegą.