CD-KEY przez sms'a

Witam, chciałbym kupić cd-keya do gry COD MW 3. Lecz mam taką sytuację, że mogę jedynie przez sms’a kupić. Czy zna ktoś stronę gdzie można dokonać takiej płatności? Wszedłem na stronę STEAM ale tam nie cd - keyów tylko cała gra.

Steam sprzedaje właśnie cd-key. Grę ściągasz przez aplikację steam :slight_smile:

Przecież steam sam pobierze gre. Nie dostajesz nośnika.

Kiedyś można było płacić sms-em w sklepie internetowym “KEYE.PL”. Nie wiem jak jest teraz.

http://www.keye.pl

No ale wpisuje w sklepie STEAM Modern Warfare 3 i jest tylko za 60 euro i pewnie to jest cała gra a nie klucz do MW3. Co do tego keye.pl to fajna stronka ale 110 zł za key to troche za dużo.

Chłopie (lub kobieto) przecież nikt Ci nie sprzeda za pół ceny klucza do gry, która ukazała się kilkanaście dniu temu. Toż to gorący towar, a święta za pasem.

No na allegro za 50 zł chodzi. Więc 110 to jest różnica.

Tylko pytanie dlaczego jest taka różnica?

Niestety po konsultacji z keye.pl okazało się, że sms’ów już nie obsługują. Inne propozycje?

Co w przeliczeniu na zł w dniu dzisiejszym daje tylko: ~270,43 zł :stuck_out_tongue:

Kup jak normalny człowiek grę za tą stówkę. Klucze po 50zł są np. na rynek rosyjski czy inny, gra tyle kosztuje i już, nie przeskoczysz tego.

Szymek, ale gdzie Ja Ci kupię całą grę przez sms’a? Pisałem wcześniej, że tylko sms wchodzi w grę.

To NAWET jak znajdziesz to w cenie “premum sms” nawet do 50% bierze operator, to co, masz wysłać smsów za 100zł? Jak chcesz z czyjegoś telefonu służbowego wysyłać, czy coś takiego - odradzam.