CD-Key windows ME

Mam taki problem :-x Mam Win Me oryginal, ale jak kupiłem to nie miałem nr. seryjnego :? Skapnąłem się dopiero o tym po formacie dysku :shock: I co ja teraz mam zrobić? Bo nie miałem skąd wziąść do instalacji. Co ja mam teraz zrobić?? (w ogóle mogę coś?)

możesz udać sie tam gdzie go kupiłeś i przedstawic swoja sprawę…

Może masz przyklejony cd-key do obudowy kompa :?

Albo gdzieś leży kod w papierach kompa - o ile to był faktycznie oryginał ME.

tu napewno ci go nikt nie poda jak masz orginała to napewno musisz mieć cd-key czy tego windowsa kupiłeś z kompem czy osobno ???

No wiem :mrgreen: Kupowałem razem z kompem

nie ma :?

Złączono Posta : 02.04.2006 (Nie) 20:06

No kupiony w serwisie, a wątpię, żeby tam piraty sprzedawali. Może i jest w tych papierach, pogrzebę jeszcze…

A żadnych papierów przy kupnie komputera nie dostałeś (np. specyfikacji podzespołów komputera) ?? W nich może gdzieś jest Cd-key :?

Pewnie dostałeś - poszukaj.

zawsze cd-key jest na obudowie lub na płycie instalacyjnej windowsa

oj uwazaj żebyś się niezdziwił, był ostatnio przypadek, że komuś na forum instalowali piracki OS

jeśli się nie mylę: regedit, HKEY_LOCAL_MACHINE, SOFTWARE,MICROSOFT, WINDOWS,CurrentVersion - gdzieś tam jest w w98 i ME nr seryjny.

Niestety nie wiem czy dobrze pamiętam

pozdrowienia

Złączono Posta : 02.04.2006 (Nie) 21:30

sorki - nie doczytałem, że po formacie…

a masz papiery na to że kupiles jak tak to zadwoń i zapytaj się co masz zrobić :wink:

Mam papiery, kurcze ale to był komp taty w zasadzie i on go kupił jakieś 5 lat temu :o I dopiero teraz mu formatowałem (bo wcześniej nie pozwolił :mrgreen: ) i nie wiem czy jak zadzwonię to mi coś poradzą :slight_smile:

P.S papiery nadal trzymam jeszcze tam pogrzebę dzisiaj 8)

jest mały programik co odczytuje nr seryjnywindy-poszukaj w google

Dokładnie chodzi o program:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1510&t=93

Uzyj i masz świety spokuj :roll:

ten program odczytuje klucz z już zainstalowanego systemu