CD Projekt najdroższy w historii. W hollywoodzkim stylu ogłosił premierę Cyberpunka

Ja liczę redaktorom czas na DP. Najszybciej info ogłosiło chyba PurePC z polskich portali - wyłączając te, które nadawały na żywo. Potem był benchmark, który sypnął wszystkim na raz.

Osobiście liczyłem jeszcze na konkrety z Dying Light 2, ale niewiele tam było. Zapowiedź na wiosnę 2020, ale prawdopodobnie przesunie się to w czasie, bo wydać grę w momencie premiery CP 2077 to tak średnio.

A o czym tu pisać, przecież nikt z CDPR nie molestował dzieci :laughing:

Tego nie wiesz. Pamiętaj, że mamy teraz czasy, kiedy to Ty masz udowodnić niewinność. Jak nie to tłum Cię publicznie zniszczy.

1 polubienie

Ja już nie. Obecnie WP daje niusy rzadko związane z gamingiem. Ważne są dla nich widocznie Quizy oraz smaczki związane z niusami technicznymi. W końcu nie ma się co okłamywać DP nigdy nie było nastawione na gry. Po zamknięciu Gamikaze, dział gry opierał się tylko o znamienite produkcje partnerów oraz o “podrypane” gry przeglądarkowe.

Poza tym łatwiej pisać o sprzęcie i promować jak ktoś z WP gra w gierki online.

Nie oczekiwałem nagłego zainteresowania się grami. To nie ta tematyka. Jednak jak gazeta.pl wstawia niusa wcześniej to coś jest nie tak. Cyberpunk to nie tylko wydarzenie dla graczy, ale dla naszego kraju. To kolejna po wiedźminie 3 gra, na którą czeka cały świat. Wystarczy popatrzeć na liczbę wyświetleń poszczególnych wydarzeń z E3. Cyberpunk zalicza oblężenie oglądających.

W sumie nie dziwota, skoro KR znalazł się jako bohater w grze i głowa promocji.

Nie wydaje mi się, żeby to była główna atrakcja gry :smiley: Cyberpunk2077 jest na językach wszystkich branżowych portali od dawna. To najbardziej wyczekiwana gra, a że CDPR umie dobrze w promocję to podkręca temat jeszcze znanymi nazwiskami.
Nie zapomnij, że Wieśka w prezencie dał nasz prezydent przezydentowi USA :smiley: To był rozmach, a nie jakiś aktor.

Od strony marketingowej Keanu to strzał w dychę. Przed momentem mieliśmy premierę Johna Wicka 3, który jest dobrze oceniany i ludzie go kojarzą, a teraz na prezentacji aktor w koszulce z gry i jego twarzą w niej samej przyciąga.

Głowna nie, ale wielu teraz utwierdziło to w przekonaniu, że to może być kawał dobrej gry.

Dwójkę na X360 dostał Obama, a W3 kto wtedy dostał?

Na W3 już chyba w ten sposób nie podkręcali hype. W3 samo się nakręcało siłą rozpędu marki. Pamiętam, że było wyczekiwane prawie jak teraz Cyberpunk.

Sapek ?

Z dopiskiem “Dobrze odwzorowane uniwersum gry w Pańskich książkach”. Niemniej sprawdziłem. Obama mówił o Wiedźminie 2, którego dostał wcześniej niewiele przed premierą trójki. Jakoś podczas kolejnej wizyty.